Власна справа
з OLX – ЛЕГКО!

Вам до нас, якщо хочете підзаробити, працювати вдома, не відриваючись від сім’ї, перетворити хобі на бізнес, отримати більше клієнтів і вийти на новий рівень. Запуск бізнесу на OLX займає всього кілька хвилин.
Просто завантажте товари і почніть продавати!

  • Публікуйте оголошення Публікуйте оголошення Їх побачить найбільша в Україні аудиторія покупців. Щомісяця OLX відвідують понад 25 млн користувачів.
  • Укладайте угоди Укладайте угоди Кожну хвилину на OLX укладають 15 угод. У середньому оголошення успішно закривається вже через 14 днів.
  • Заробляйте більше Заробляйте більше На OLX продають свої товари і послуги понад 2,2 млн користувачів – від приватних осіб до великих компаній.

З OLX ваш бізнес завжди виграє!

У нас є все, щоб ви змогли працювати ефективно і отримувати прибуток.

OLX Магазин

Щоб почати бізнес на OLX, вам не знадобляться великі інвестиції, не потрібно буде створювати інтернет-магазин. Усе вже є на OLX. Просто зареєструйтеся та почніть продавати.

Індивідуальний підхід

Отримавши статус бізнес-клієнта, ви завжди зможете зателефонувати менеджерам OLX. Наприклад, якщо виникне проблема або знадобиться консультація. А при купівлі преміум-пакетів розміщень у вас з'явиться персональний менеджер – особистий консультант і помічник у розвитку бізнесу на платформі.

Безпечні угоди

Зробити процес купівлі-продажу безпечним для всіх учасників допоможе послуга OLX Доставка. З нею ваш бізнес захищений від фінансових втрат: якщо клієнт не забрав товар, зворотну доставку оплачує OLX. Послуга вже підключена майже у 5 млн оголошень.

1 3
Залишились питання?

Ми допожемо знайти рішення!

Розкажіть про свій бізнес 01 02
У вас вже є бізнес?
  • Так, я вже активно продаю в інтернеті
  • У мене є офлайн магазин, але хочу продавати в інтернеті
  • Я просто цікавлюся інформацією для майбутніх продажів
Ваша заявка відправлена
Помилка