Пройти опитування

Створіть свій магазин на OLX за моделлю дропшипінгу

Шукаєте можливість заробляти шляхом дропшипінгу? На OLX для цього є всі інструменти.

Створіть свій сайт для роботи та спілкуйтеся з клієнтами напряму.

Створіть свій магазин на OLX за моделлю дропшипінгу

Що таке дропшипінг?

Дропшипінг – модель ведення бізнесу через посередника. Наприклад, інтернет-магазин продає товари безпосередньо зі складу постачальника. Вам, як інтернет-магазину, потрібно залучати покупців, оформляти замовлення та передавати його на склад. Надсилає товар сам постачальник.

В Україні дропшипінг — проста та безпечна партнерська програма. Щоб почати заробляти, потрібний лише свій сайт.

Детальніше ознайомитись, як працює дропшипінг та дізнатися корисні поради від поточних дропшиперів можна в нашій статті.

Що таке дропшипінг? - фото №01837472211

Як дропшиперам продавати на OLX

Як дропшиперам продавати на OLX - фото №02420390597 Визначте нішу та постачальника товарів Вивчіть пропозиції виробників у напрямі, який вам цікавий. Вибирайте постачальника з урахуванням умов співробітництва на основі партнерки.
Як дропшиперам продавати на OLX - фото №0718931951 Оберіть пакет розміщення на OLX Для створення магазину потрібно вибрати пакет розміщення на OLX. Усього їх три: «Старт», «Преміум» та «Мега», відрізняються вони набором послуг.
Як дропшиперам продавати на OLX - фото №01836743999 Створіть бізнес-сторінку Після купівлі пакета необхідно створити свою бізнес-сторінку та налаштувати роботу магазину. Розкажіть про бізнес майбутнім клієнтам.
Як дропшиперам продавати на OLX - фото №01343902863 Використовуйте інструменти маркетингу Для просування використовуйте маркетингові інструменти OLX Закріпивши пропозицію у ТОП за допомогою реклами, ви залучите більше клієнтів.
Як дропшиперам продавати на OLX - фото №01018501990 Передайте отримані замовлення постачальнику Ви спілкуєтеся з покупцями, консультуєте по товару та приймаєте замовлення. Після цього потрібно передати постачальнику дані для відправлення.
Як дропшиперам продавати на OLX - фото №04117424455 Отримайте комісійні, коли покупець забере товар Коли товар успішно реалізований, ви отримуєте свою частину прибутку. Ваш заробіток – це розмір націнки до ціни постачальника.

Переваги дропшипінгу на OLX

Переваги дропшипінгу на OLX - фото №03843023138 Швидкий старт інтернет-магазину Для створення самого магазину потрібно купити пакет розміщення та додати інформацію про товари. Платформа для бізнесу готова.
Переваги дропшипінгу на OLX - фото №03472082737 Економія на оплаті послуг програміста та дизайнера На OLX є готовий шаблон інтернет-магазину. У ньому активовані основні послуги обслуговування клієнтів.
Переваги дропшипінгу на OLX - фото №03102254071 Доступ до великої аудиторії клієнтів OLX щомісяця відвідує 25 млн потенційних покупців з усієї України. Вам залишається знайти свою цільову аудиторію.
Переваги дропшипінгу на OLX - фото №01533635473 Безпека з OLX доставкою Доставка від OLX гарантує безпеку під час відправлення товару. Якщо покупець не забрав замовлення, ви не сплачуєте повернення.
Переваги дропшипінгу на OLX - фото №03677918925 Доступ до маркетингових інструментів Готові рекламні інструменти доступні для вашого сайту. Використовуйте банерну рекламу на OLX.ua або виводьте оголошення в ТОП.
Переваги дропшипінгу на OLX - фото №01981555324 Можливість налаштування контекстної реклами в пошуку Google Свої товари ви можете рекламувати поза основним майданчиком. Налаштуйте контекстну рекламу у пошуковій системі Google.

Страхування від повернення з OLX доставкою

Послуга OLX доставка — це ваша страховка від повернення посилок. Якщо покупцю не підійшов товар або посилку просто не забрали, замовлення відправнику повертається безплатно. З такою доставкою ви отримуєте додаткові гарантії та не зазнаєте збитків.

Якщо покупець забирає товар, гроші переказуються на рахунок продавця протягом двох годин. Передплата не передбачена. Кожний успішний продаж та доставка відображаються у вашому профілі. Чим більше ви користуєтесь OLX доставкою, тим більше довіри до вас у покупців.

Страхування від повернення з OLX доставкою - фото №0756280481

OLX — вигідна платформа для старту магазину

OLX — ідеальна українська платформа для старту продажів. Створюйте бізнес-сторінку, наповнюйте її інформацією та просувайте оголошення. Отримуйте замовлення з перших днів роботи магазину.

Вашу заявку відправлено
Помилка