Країна має рухатись! На OLX ваш бізнес розвиватиметься!

Активна аудиторія, великий вибір пропозицій вантажного транспорту та спецтехніки – все це гарантує продажі на нашій платформі. Слідкуйте за ефективністю своїх дій – у нас є всі інструменти, щоб ви успішно розвивали бізнес на OLX.

Почни продавати та відновлюй економіку країни разом з OLX!

Розмісти свої оголошення на вигідних умовах саме зараз.

 

OLX Вантажні автомобілі і спецтехніка у цифрах

0,9 млн

відвідувачів на місяць

8,4 млн

переглядів оголошень на місяць

69 тис

відгуків на оголошення на місяць

0,6 млн

пошукових запитів на місяць

Чому варто розміщувати оголошення

Чому варто розміщувати оголошення - фото №03095290342 Категорія – лідер за знанням серед користувачів та їхньою активності
Чому варто розміщувати оголошення - фото №01879499495 Розмістити оголошення про продаж вантажного авто – дуже просто: кілька кліків – і вашу пропозицію побачить мільйонна аудиторія
Чому варто розміщувати оголошення - фото №03535292062 Мобільний додаток OLX встановлений на кожному 2-му смартфоні в Україні. Ваші оголошення помітять

Пакети

Для користувачів з великою кількістю оголошень ми створили спеціальні пакети. Отримайте додаткові можливості, щоб швидко продати вантажні авто в Україні.

Після купівлі будь-якого пакету у вас з’явиться доступ до бізнес-сторінки. Заповніть її, щоб розповісти про ваші переваги для покупців.

Пакети - фото №02800926039

Як отримати більше відгуків

Створіть ефективне оголошення
Детально опишіть, що продаєте. Складаючи оголошення, обов'язково заповнюйте всі поля: що більше інформації, то легше його буде знайти. Додайте реальні, чіткі та світлі фото. Зверніть увагу: якщо ви продаєте транспортні засоби однієї моделі, але з різними характеристиками, то для кожного потрібно створити окреме оголошення.
Як отримати більше відгуків - фото №5439
Налаштуйте брендовану бізнес-сторінку
Після купівлі пакету розміщень у вас з'являється можливість заповнити бізнес-сторінку. Розкажіть про свій бізнес клієнтам: як давно працюєте, який у вас досвід та чому варто купувати саме у вас. Що більше інформації, то сильніша довіра користувачів.
Як отримати більше відгуків - фото №4548
Рекламуйте оголошення
Використовуйте промоінструменти платформи, щоб залучити більше клієнтів. Найефективніше просуватися за допомогою рекламних наборів: з ними ви заощаджуєте час і гроші. У «високий» сезон може бути достатньо послуги «Підняття».
Як отримати більше відгуків - фото №4543
Будьте клієнтоорієнтованими
Не пропускайте жодного дзвінка чи повідомлення. Ввічливо відповідайте на запитання, які вам ставлять. Приємне спілкування збільшує шанси на угоду та допомагає отримати позитивні відгуки.
Як отримати більше відгуків - фото №4560
1 4

Залучайте більше клієнтів

Дізнайтеся все про рекламу на OLX і просувайте свої оголошення

Вашу заявку відправлено
Помилка