Замовники для ваших послуг

Зламалася машина? Потрібне генеральне прибирання або ремонт? Люди знаходять рішення своїх побутових справ на OLX Послуги щодня. Розміщуйте оголошення про сервіс, який надаєте ви та знайдіть замовників в два кліки.

Чому варто розміщувати оголошення

 Ваші клієнти вже на OLX Ваші клієнти вже на OLX Щомісяця 4 млн людей шукають необхідні послуги.
Широкий спектр сервісів Широкий спектр сервісів На OLX кожен знайде і репетитора, і зварювальника.
Просте та швидке розміщення оголошень Просте та швидке розміщення оголошень Достатньо лише обрати потрібну рубрику, додати опис послуги та номер телефону.
Керувати оголошеннями легко Керувати оголошеннями легко Статистика переглядів та дзвінків, реклама - все в одному меню, незалежно від кількості категорій.

OLX Послуги в цифрах

4 млн

відвідувачів на місяць

25,8 млн

переглядів оголошень на місяць

1,4 млн

відгуків на оголошення на місяць

2,4 млн

пошукових запитів на місяць

Пакети

Для користувачів з великою кількістю оголошень ми створили спеціальні пакети. Отримайте додаткові можливості, щоб швидко надати послуги в Україні.

Після купівлі будь-якого пакету у вас з’явиться доступ до бізнес-сторінки. Заповніть її, щоб розповісти про ваші переваги для покупців.

Залучайте більше клієнтів

Дізнайтеся все про рекламу на OLX і просувайте свої оголошення

Як отримати більше відгуків

Створіть ефективне оголошення
Щоб розмістити оголошення, чітко вкажіть в заголовку тип послуг. Надайте список послуг, які пропонуєте, та умови, за якими працюєте. Обов’язково вкажіть телефон для зворотнього зв’язку.
Налаштуйте брендовану бізнес-сторінку
Після купівлі пакету розміщень у вас з’явиться можливість заповнити бізнес-сторінку. Розкажіть вашим майбутнім клієнтам про вашу компанію: вкажіть свій досвід та спеціалізацію, поділіться проєктами, якими пишаєтеся. Розвивайте свій бренд та вибудовуйте довірчі стосунки з клієнтами.
Рекламуйте оголошення
Використовуйте промоінструменти платформи, щоб залучити більше клієнтів. Найефективніше просуватися за допомогою рекламних наборів: з ними ви заощаджуєте час і гроші.
Будьте клієнтоорієнтованими
Не пропускайте жодного дзвінка чи повідомлення. Ввічливо відповідайте на запитання, які вам ставлять. Приємне спілкування збільшує шанси на угоду та допомагає отримати позитивні відгуки.
1 4

Почніть надавати послуги на OLX

Вашу заявку відправлено
Помилка