Замовники для ваших послуг

Зламалася машина? Потрібне генеральне прибирання або ремонт? Люди знаходять рішення своїх побутових справ на OLX Послуги щодня. Розміщуйте оголошення про сервіс, який надаєте ви та знайдіть замовників в два кліки.

Чому варто розміщувати оголошення

 Ваші клієнти вже на OLX Ваші клієнти вже на OLX Щомісяця 3,8 млн людей шукають необхідні послуги.
Широкий спектр сервісів Широкий спектр сервісів На OLX кожен знайде і репетитора, і зварювальника.
Просте та швидке розміщення оголошень Просте та швидке розміщення оголошень Достатньо лише обрати потрібну рубрику, додати опис послуги та номер телефону.
Керувати оголошеннями легко Керувати оголошеннями легко Статистика переглядів та дзвінків, реклама - все в одному меню, незалежно від кількості категорій.

OLX Послуги в цифрах

3,8 млн

відвідувачів на місяць

26 млн

переглядів оголошень на місяць

1 млн

відгуків на оголошення на місяць

3,3 млн

пошукових запитів на місяць

Пакети

Для користувачів з великою кількістю оголошень ми створили спеціальні пакети. Отримайте додаткові можливості, щоб швидко надати послуги в Україні.

Після купівлі будь-якого пакету у вас з’явиться доступ до бізнес-сторінки. Заповніть її, щоб розповісти про ваші переваги для покупців.

<p>Пакети</p>

Залучайте більше клієнтів

Дізнайтеся все про рекламу на OLX і просувайте свої оголошення

Як отримати більше відгуків

Створіть ефективне оголошення
Щоб розмістити оголошення, чітко вкажіть в заголовку тип послуг. Надайте список послуг, які пропонуєте, та умови, за якими працюєте. Обов’язково вкажіть телефон для зворотнього зв’язку.
Налаштуйте брендовану бізнес-сторінку
Після купівлі пакету розміщень у вас з’явиться можливість заповнити бізнес-сторінку. Розкажіть вашим майбутнім клієнтам про вашу компанію: вкажіть свій досвід та спеціалізацію, поділіться проєктами, якими пишаєтеся. Розвивайте свій бренд та вибудовуйте довірчі стосунки з клієнтами.
Рекламуйте оголошення
Використовуйте промоінструменти платформи, щоб залучити більше клієнтів. Найефективніше просуватися за допомогою рекламних наборів: з ними ви заощаджуєте час і гроші.
Будьте клієнтоорієнтованими
Не пропускайте жодного дзвінка чи повідомлення. Ввічливо відповідайте на запитання, які вам ставлять. Приємне спілкування збільшує шанси на угоду та допомагає отримати позитивні відгуки.
1 4

Популярні питання

 • Який строк дії оголошення з пакету розміщень?

  30 днів після публікації на OLX. Також протягом цього строку ви повинні розмістити всі оголошення з пакету, інакше вони «згорять». Невикористані розміщення не можна перенести на наступний місяць.

   

  Тому завжди вибирайте пакет з оптимальною для вас кількістю оголошень. Подивитися, скільки розміщень залишилося в пакеті та строк їхньої дії, можна у своєму профілі на OLX у вкладці «Налаштування бізнес-сторінки».

 • Скільки коштує пакет розміщень?

  Ціна залежить від рубрики, її популярності, середньої вартості товарів у ній та кількості оголошень. За посиланням – усі ціни на пакети розміщень.

 • Чим відрізняються пакети «Старт», «Преміум», «Мега»?

  Будь-який з них дає можливість створити бізнес-сторінку та відкрити свій OLX-магазин. Строк дії всіх трьох пакетів – 30 днів. Ключова різниця – додаткові переваги, які отримаєте після купівлі.

   

  Наприклад, із пакетом «Старт» ви зможете додати логотип компанії на свою бізнес-сторінку та отримаєте доступ до статистики оголошень за 60 днів.

   

  З пакетом «Преміум» ви отримаєте бізнес-сторінку оновленого формату, зможете завантажити банер, а в мобільному додатку покупці бачитимуть лише ваші оголошення, а не пропозиції конкурентів. У пакет входять три автопідняття кожного оголошення на 7-й, 14-й та 21-й дні протягом місяця. Також ви отримуєте доступ до статистики оголошень за 90 днів.

   

  У пакету «Мега» – ті самі переваги, що й у «Преміума». Його головна відмінність – можливість публікувати оголошення в кількох рубриках, а не лише в одній.

   

  Детальна інформація про пакети – за посиланням.

 • Як вибрати рекламні послуги на OLX?

  Ви можете вибрати як окремі рекламні послуги, так і готові промонабори.

   

  «Легкий старт» – ідеальний варіант, щоб спробувати, як працюють платні послуги OLX та оцінити їхню ефективність. У наборі одна послуга – ТОП-оголошення на 3 дні. Ваша пропозиція розміщуватиметься у спеціальному виділеному блоці над усіма іншими.

   

  «Швидкий продаж» – найпопулярніший рекламний набір серед користувачів. Оптимальний варіант за ціною та ефективністю. У набір входять такі послуги: ТОП-оголошення на 7 днів і три автоматичні підняття товару у загальному списку – за 2, 4 та 6 днів після купівлі.

   

  «Турбо продаж» – набір дає можливість охопити максимальну кількість користувачів в Україні. У нього входять три послуги: ТОП-оголошення на 30 днів, 9 автоматичних підняттів товару в загальному списку за 3, 6, 9, 12, 15, 18, 21, 24 і 27 днів після купівлі, VIP-оголошення (розміщення на головній сторінці OLX) на 7 днів.

   

  Детально про рекламу на нашій платформі – тут

 • Як автоматично продовжити оголошення?

  Автоподовження доступне для всіх користувачів в оновленій версії «Мої оголошення» у профілі на OLX. Під час створення публікації ви побачите кнопку «Автопродовження».

   

  Якщо хочете, щоб ваша пропозиція відображалася на нашій платформі ще 30 днів, – натисніть її. Увімкнути (або вимкнути) автопродовження для вже опублікованих оголошень можна так само в оновленій версії «Мої оголошення».

Почніть надавати послуги на OLX

Вашу заявку відправлено
Помилка