Просувайте ваші оголошення та залучайте більше клієнтів

Щодня на OLX публікується понад 1 млн нових оголошень. Щоб ваші товари якнайдовше залишалися на видноті і ви швидше знаходили покупців з усієї України, рекламуйте свої оголошення.

Дізнайтеся, як працює реклама на OLX

Топ-оголошення

Розміщення у спеціальному блоці над звичайними оголошеннями
Ваша пропозиція буде залишатися на самому верху списку з результатами пошуку, поки звичайні оголошення опускатимуться вниз.

Скільки днів оголошення протримається в ТОПі, залежить від вашого вибору. Воно буде нагорі 3 дні з набором «Легкий старт», 7 днів – з «Швидким продажем» і 30 днів – з «Турбо продажем». Послугу також можна замовити окремо – на 7 або 30 днів.

ТОП-оголошення виділяються кольором і відображаються у випадковому порядку. Якщо на даний момент ви не бачите свого оголошення, то інші користувачі якраз переглядають його.

Усі ТОП-оголошення також доступні в списку звичайних оголошень.

Топ-оголошення

Підняття

Оголошення піднімається на верх списку, немов ви щойно розмістили його
Оголошення на OLX розташовуються за датою публікації. Це означає, що з кожним днем ваша пропозиція буде опускатися все нижче і нижче в списку.

Щоб вона знову опинилася нагорі, ви можете скористатися послугою «Підняття». Вона доступна в наборах «Швидкий продаж» (3 автоматичні підняття на верх списку) і «Турбо продаж» (9 підняттів).

Також послугу можна замовити окремо – разово або на 7 днів.

Підняття

VIP-оголошення

Найпрестижніше розміщення оголошення – на головній сторінці OLX
Ваша пропозиція отримає в рази більше відгуків, ніж звичайні оголошення. Адже вона буде розташована на головній сторінці OLX, у якої щодня близько 1,5 млн переглядів!

Послугу можна підключити на 7 днів окремо або в наборі «Турбо продаж» (теж на 7 днів). Пакетна пропозиція містить також послуги «Підняття» 9 разів і «ТОП-оголошення» на 30 днів.

Усі VIP-оголошення також доступні в списку звичайних оголошень.

VIP-оголошення

Як замовити платні послуги на OLX

Розмістити рекламу на OLX самостійно або з менеджером.

Підключити рекламу оголошення можна як під час його публікації, так і пізніше – в будь-який слушний момент

Вашу заявку відправлено
Помилка