Пройти опитування

Відновлюй продажі з OLX доставка.
Країна без тебе ніяк

Ми створили OLX Доставка, щоб для продавців всe було просто та без ризиків. Це твоя гарантія безпечності, зручності та легкості онлайн-продажів. Щоб ви мали доступ до покупців, де б вони не знаходились, та збільшили свою клієнтську базу.

Переваги ОLX Доставка

Переваги ОLX Доставка - фото №02780767318 Більше довіри Кожен успішний продаж з OLX Доставка відображається у вашому профілі на OLX. Що їх більше, то сильніше покупці вам довірятимуть.
Переваги ОLX Доставка - фото №03621402824 Жодних збитків Якщо покупцеві не сподобався товар або він не прийшов за ним на пошту – посилка повернеться до вас безкоштовно.
Переваги ОLX Доставка - фото №0507129654 Захищені дані Наш фінансовий партнер гарантує захист ваших платіжних даних. Зловмисникам до них не дістатися. Дані нікому не передаються.
Переваги ОLX Доставка - фото №01533635473 Швидка угода Гроші за товар прийдуть на картку протягом двох годин після того, як покупець огляне та забере його на пошті.

Як працює OLX Доставка для покупців

Як працює OLX Доставка для покупців - фото №01544574814 Замовлення Після вибору товару покупець натискає «Купити з доставкою», вказує контактні дані та номер відділення Нової Пошти або Укрпошти , де найзручніше забрати посилку. Продавець має два дні, щоб підтвердити замовлення, і ще три – щоб його надіслати.
Як працює OLX Доставка для покупців - фото №0656959420 Оплата Вартість товару, доставки та комісія за переказ коштів резервуються на карті покупця під час оформлення замовлення на OLX. Але продавець не отримує гроші відразу, а лише після того, як клієнт огляне покупку у поштовому відділенні та забере її.
Як працює OLX Доставка для покупців - фото №0451641962 Отримання Покупець перевіряє товар у відділенні. Якщо з ним все добре – забирає посилку. Гроші приходять на картку продавцю протягом двох годин. Якщо покупка не сподобалася, клієнт може відмовитися від неї, і посилка повернеться продавцю безкоштовно.
Як працює OLX Доставка для покупців - фото №04025254211 Замовлення Після вибору товару покупець натискає «Купити з доставкою», вказує контактні дані та номер відділення Нової Пошти (купити з післяплатою можна тільки з цим оператором), де найзручніше забрати посилку. Продавець має два дні, щоб підтвердити замовлення, і ще три – щоб його надіслати
Як працює OLX Доставка для покупців - фото №0451641962 Отримання Покупець оглядає товар у відділенні, щоб переконатися, що йому надіслали те, що замовляв, і він задоволений покупкою.
Як працює OLX Доставка для покупців - фото №0656959420 Оплата Коли все влаштовує, покупець оплачує вартість товару, доставки та комісію Нової Пошти. Якщо щось не так, клієнт може відмовитися від покупки, і вона повернеться продавцю безкоштовно.

Як користуватися OLX Доставка продавцям

Як користуватися OLX Доставка продавцям - фото №4194

Знаходьте більше покупців

Знаходьте більше покупців - фото №02420390597 Виберіть пакет Ви зможете розмістити бізнес-оголошення з товарами в обраній категорії. Що більший пакет, то нижча ціна оголошень на OLX Детальніше
Знаходьте більше покупців - фото №0718931951 Створіть бізнес-сторінку Бізнес-сторінка допоможе якнайкраще представити ваші товари на платформі та збільшити продажі Детальніше
Знаходьте більше покупців - фото №01836743999 Просувайте оголошення Піднімайте оголошення, розміщуйте у ТОП або на головній сторінці, щоб їх побачило більше користувачів та було більше відгуків Детальніше
Знаходьте більше покупців - фото №01343902863 Автоматизуйте керування Наші спеціальні інструменти прискорюють публікацію та просування великої кількості оголошень Детальніше

Популярні питання

 • Які товари можна продавати з послугою OLX Доставка?

  Ті, у яких ціна – від 30 до 24 799 грн, а об’ємна вага – до 30 кг. Також діють обмеження в певних товарних категоріях. Детальніше – тут.

 • Хто оплачує доставку товару?

  Доставку у відділення наших логістичних партнерів оплачує покупець. Якщо йому не підійде товар або він його не забере – посилка повернеться до вас безкоштовно. 

 • Коли та як я отримаю гроші за покупку?

  Гроші прийдуть на картку протягом 2-х годин після того, як покупець огляне та забере товар у відділенні служби доставки.

 • Скільки в мене часу, щоб надіслати товар покупцю?

  Два дні – щоб підтвердити угоду, ще три – щоб надіслати товар.

 • Дані моєї картки в безпеці?

  Так, всі дані у зашифрованому вигляді зберігає наш фінансовий партнер UAPAY, який має необхідні сертифікати безпеки. З UAPAY працюють такі міжнародні компанії, як-от VISA та Mastercard.

 • Як підключити OLX Доставка?

  Послуга активується автоматично під час розміщення оголошень про продаж товарів, які відповідають параметрам доставки. Водночас якщо покупець живе в тому самому населеному пункті, що й ви, можна зустрітися з ним особисто і укласти угоду.

Почніть продавати з OLX доставкою вже зараз

Вашу заявку відправлено
Помилка