Наша сила у єдності!

Для допомоги українським підприємцям OLX Україна об’єднали зусилля з провідними асоціаціями та компаніями, аби надати корисні інструменти для розвитку малого та середнього бізнесу.

Спеціальні пропозиції зі знижками на розміщення та просування реклами, вебінари з експертами, створення інтернет-магазину, безоплатні консультації з адаптації до умов війни та  виходу бізнесу на нові ринки, послуги персонального менеджера та школа для бізнесу.

Всі ці інструменти для вас, наші підприємці.

Доступні ініціативи для
малого та середнього
бізнесу
Розширюй можливості онлайн з Shop Express та OLX Ukraine

Для сприяння відновлення українських виробників і продавців під час війни найбільші компанії-експерти з розвитку бізнесу об’єднали зусилля і створили всеукраїнську Програму розвитку торгівлі. Свої сервіси, можливості і експертну підтримку підприємцям надаватимуть Visa, OLX, lifecell, Shop-Express, monobank, Ringostat, WebPromoExperts і Nazovni від МЗС України.

Безоплатні консультації для українського бізнесу від KSE GRADUATE School

Щоб  здолати наслідки війни, знайти іноземних партнерів  та надати можливість проаналізувати пріоритетні дії для свого бізнесу KSE Graduate School в рамках проєкту МОМ “Розвиток малого та середнього бізнесу” пропонують власникам МСБ безоплатні індивідуальні консультації онлайн чи в телефонному режимі  та унікальні умови розміщення реклами на платформі OLX.

EBA. Безкоштовні онлайн-лекції з експертами

В цей нелегкий період для всіх підприємців дуже важливо залишатись в курсі останніх новин розвитку бізнесу та здобувати знання. Саме тому EBA та онлайн-платформа OLX пропонує вам запис онлайн-лекцій на яких ви можете дізнатись: про нові інструменти для просування бізнесу, психологічну підтримку співробітників та як продовжувати вести підприємницьку діяльність під час війни.

Як долучитися до програми?

Бути зареєстрованим учасником обраної програми на сайті партнера.
Відповідати критеріям участі, що вказані в програмі.
Залишити заявку та чекати на зворотній зв’язок від менеджера.

Корисні матеріали для бізнесу

Вашу заявку відправлено
Помилка