Нерухомість продається та здається на OLX!

OLX Нерухомість – категорія-лідер на ринку України за кількістю оголошень, ефективністю роботи та знанням серед користувачів. Щоб орендувати чи купити об’єкт, клієнти насамперед заходять на нашу платформу.

Великий вибір пропозицій, їх актуальність та зручність користування – все це забезпечує відгуки на ваші оголошення.

Актуальні програми в нерухомості

Хочете продати або здати в оренду? Ваші клієнти вже тут: відповідаючи на запитання, де шукати нерухомість, користувачі насамперед називають OLX. Просто завантажте оголошення.
Актуальні програми в нерухомості

Чому варто розміщувати оголошення

Для 90% українців- це основний майданчик для пошуку нерухомості Для 90% українців- це основний майданчик для пошуку нерухомості
Понад 436 тис оголошень об'єктів нерухомості Понад 436 тис оголошень об'єктів нерухомості
57% відгуків оголошення відбувається саме на OLX 57% відгуків оголошення відбувається саме на OLX

OLX Нерухомість в цифрах

5,2 млн

відвідувачів на місяць

96,8 млн

переглядів оголошень на місяць

1,6 млн

відгуків на оголошення на місяць

7,2 млн

пошукових запитів на місяць

Пакети

Для рієлторів та агенцій ми створили спеціальні пакети. Ви зможете розмістити оголошення про нерухомість, а також отримаєте додаткові можливості, щоб ефективніше просувати ваші пропозиції та виділитися серед конкурентів.

Купуючи будь-який з пакетів на OLX Нерухомість, у вас з’явиться доступ до бізнес-сторінки. Заповніть її, щоб розповісти про ваші послуги та переваги для покупців або орендарів.

<p>Пакети</p>

Залучайте більше клієнтів

Дізнайтеся все про рекламу на OLX і просувайте свої оголошення

Як отримати більше відгуків

Створіть ефективне оголошення
На OLX оголошення має 4 основні компоненти: Заголовок, Фото, Ціна, Опис.

1. В заголовку варто вказувати: Тип угоди, Тип нерухомості, Кількість кімнат, Точну адресу.

2. Фото повинно передавати загальне уявлення про квартиру, відповідати об’єкту нерухомості. Якісні, чіткі фото високої роздільної здатності.

3. Ринкова ціна - запорука успішного продажу квартири. Висока ціна - відштовхне клієнта. Низька ціна - викличе підозру щодо правдивості оголошення.

4. В описі характеристики об’єкту мають бути точні. Якщо вибрати усі фільтри, оголошення 100% потрапить у пошукову видачу покупців та орендарів. Опис має бути чіткий та структурований.
Налаштуйте брендовану бізнес-сторінку
Після купівлі пакету розміщень у вас з'являється можливість заповнити бізнес-сторінку та ефективніше розвиватися на платформі. Вкажіть ключові факти про ваш бізнес, поясніть, чому варто купувати чи орендувати нерухомість саме з вами. Що більше інформації, то сильніша довіра користувачів.
Рекламуйте оголошення
Використовуйте промоінструменти платформи, щоб залучити більше клієнтів. Найефективніше просуватися за допомогою рекламних наборів: з ними ви заощаджуєте час та гроші. У кожній категорії на OLX є пікові дні та години, коли користувачі найбільш активні. Дізнатися про цю інформацію можна у персонального менеджера.
Будьте клієнтоорієнтованими
Не пропускайте жодного дзвінка чи повідомлення. Ввічливо відповідайте на запитання, які вам ставлять.

Приємне спілкування збільшує шанси на угоду та допомагає отримати позитивні відгуки.

Дуже важливим є відповідати по можливості швидко у чатах та на дзвінки, передзвонити коли потрібно.

1 4

Популярні питання

 • Чим відрізняються пакети «Старт», «Преміум», «Мега»?

  Будь-який з них дає можливість створити бізнес-сторінку та відкрити свій OLX-магазин. Строк дії всіх трьох пакетів – 30 днів. Ключова різниця – додаткові переваги, які отримаєте після купівлі.

   

  Наприклад, із пакетом «Старт» ви зможете додати логотип компанії на свою бізнес-сторінку та отримаєте доступ до статистики оголошень за 60 днів.

   

  З пакетом «Преміум» ви отримаєте бізнес-сторінку оновленого формату, зможете завантажити банер, а в мобільному додатку покупці бачитимуть лише ваші оголошення, а не пропозиції конкурентів. У пакет входять три автопідняття кожного оголошення на 7-й, 14-й та 21-й дні протягом місяця. Також ви отримуєте доступ до статистики оголошень за 90 днів.

   

  У пакету «Мега» – ті самі переваги, що й у «Преміума». Його головна відмінність – можливість публікувати оголошення в кількох рубриках, а не лише в одній.

   

  Детальна інформація про пакети – за посиланням.

 • Який строк дії оголошення з пакету розміщень?

  30 днів після публікації на OLX. Також протягом цього строку ви повинні розмістити всі оголошення з пакету, інакше вони «згорять». Невикористані розміщення не можна перенести на наступний місяць.

   

  Тому завжди вибирайте пакет з оптимальною для вас кількістю оголошень. Подивитися, скільки розміщень залишилося в пакеті та строк їхньої дії, можна у своєму профілі на OLX у вкладці «Налаштування бізнес-сторінки».

 • Скільки коштує пакет розміщень?

  Ціна залежить від рубрики, її популярності, середньої вартості товарів у ній та кількості оголошень. За посиланням – усі ціни на пакети розміщень.

 • Як вибрати рекламні послуги на OLX?

  Ви можете вибрати як окремі рекламні послуги, так і готові промонабори.

   

  «Легкий старт» – ідеальний варіант, щоб спробувати, як працюють платні послуги OLX та оцінити їхню ефективність. У наборі одна послуга – ТОП-оголошення на 3 дні. Ваша пропозиція розміщуватиметься у спеціальному виділеному блоці над усіма іншими.

   

  «Швидкий продаж» – найпопулярніший рекламний набір серед користувачів. Оптимальний варіант за ціною та ефективністю. У набір входять такі послуги: ТОП-оголошення на 7 днів і три автоматичні підняття товару у загальному списку – за 2, 4 та 6 днів після купівлі.

   

  «Турбо продаж» – набір дає можливість охопити максимальну кількість користувачів в Україні. У нього входять три послуги: ТОП-оголошення на 30 днів, 9 автоматичних підняттів товару в загальному списку за 3, 6, 9, 12, 15, 18, 21, 24 і 27 днів після купівлі, VIP-оголошення (розміщення на головній сторінці OLX) на 7 днів.

   

  Детально про рекламу на нашій платформі – тут

 • Чим рекламна послуга «Розміщення в ТОП» відрізняється від «Підняття»?

  «Розміщення в ТОП» – це публікація оголошення про продаж товару у спеціальному виділеному блоці над усіма іншими. При цьому воно відображається і в звичайному списку. А «Підняття» – разове просування товару нагору у загальному списку.

   

  «Розміщення в ТОП» дозволяє залишатися на верхніх позиціях значно довше: три дні – з набором «Легкий старт», сім – з «Швидким продажем» та 30 – з «Турбо продажем». 

   

  Детально про рекламу на нашій платформі – тут.

 • Як правильно вибрати рубрику в категорії «Нерухомість»?

  Щоб розібратися, які оголошення розміщувати в тій чи іншій рубриці на OLX Нерухомість, перейдіть за посиланням та виберіть відповідну вкладку.

 • Що робити, якщо закінчилися безкоштовні оголошення, але пакет не потрібен, тому що продаю на OLX небагато об’єктів?

  Ви можете купити потрібну кількість додаткових розміщень. Строк дії – 30 днів. Можна вибрати стандартне або преміум розміщення. Останнє дає такі переваги:

   

  📌можливість розмістити банер і логотип на сторінці вашого оголошення;

  📌три автоматичні підняття оголошення у списку товарів у вашій рубриці.

   

  Детальніше – тут.

 • Як відновити оголошення з об’єктом нерухомості, якщо його видалили, бо воно неактуальне?

  Якщо ви бажаєте підтвердити реальність або актуальність своєї пропозиції, надішліть нам у чат дві нові фотографії з роздрукованим номером оголошення та датою зйомки на фоні об’єкта нерухомості з різних ракурсів. Об’єкт повинен бути впізнаваним. 

 • Чому не можна дублювати оголошення?

  Це порушення правил публікації на OLX. До того ж дублі оголошень не допомагають продати товар швидше – вони лише «засмічують» платформу і шкодять усім підприємцям. Адже покупцям доводиться витрачати багато часу, щоби знайти потрібну пропозицію серед однакових оголошень. В результаті користувачі засмучуються і втрачають інтерес до OLX.

 • У мене активні два пакети – «Старт» і «Преміум». З якого з них зніметься оголошення, коли я його опублікую на OLX?

  «Мінус один» буде в тому пакеті, який ви купили першим.

 • Як працює видача «Рекомендовані вам»?

  У «Рекомендоване вам» відображаються ті оголошення, які з великою ймовірністю зацікавлять користувача: вони найбільше відповідають його запиту, місцезнаходженню, актуальні та популярні серед інших покупців. 

   

  Актуальність, тобто «свіжу» дату публікації, можна підтримувати за допомогою рекламної послуги «Підняття». Після активації оголошення піднімається вгору списку, ніби ви щойно його розмістили. Також завдяки цьому зростає кількість переглядів і відгуків – це збільшує популярність оголошення.

   

  Точний заголовок, докладний опис товару, якісні фотографії – все це також впливає на популярність вашої пропозиції на OLX. 

 • Як автоматично продовжити оголошення?

  Автоподовження доступне для всіх користувачів в оновленій версії «Мої оголошення» у профілі на OLX. Під час створення публікації ви побачите кнопку «Автопродовження».

   

  Якщо хочете, щоб ваша пропозиція відображалася на нашій платформі ще 30 днів, – натисніть її. Увімкнути (або вимкнути) автопродовження для вже опублікованих оголошень можна так само в оновленій версії «Мої оголошення».

Почніть продавати та здавати на OLX

Вашу заявку відправлено
Помилка