Країна має рухатись! Продавай легкові авто на OLX

Вся Україна купує сімейні, спортивні, маленькі, економічні, електричні та престижні автомобілі на нашій платформі. Потенційних покупців приваблює великий вибір, а також можливість швидко та просто знайти авто за допомогою зручних фільтрів – від марки, ціни, року до варіантів комплектації.

Відновлюй економіку країни разом з нами!

Розмісти свої оголошення на вигідних умовах саме зараз.

 

OLX Легкові Авто у цифрах

3,8 млн

відвідувачів на місяць

97,8 млн

переглядів оголошень на місяць

1,1 млн

відгуків на оголошення на місяць

5,1 млн

пошукових запитів на місяць

Чому варто розміщувати оголошення

Чому варто розміщувати оголошення - фото №03476446342 Велика та активна аудиторія 4 млн українців продають і купують машини тут.
Чому варто розміщувати оголошення - фото №02803487119 Широкий вибір авто У категорії – понад 120 тис. варіантів легкових авто.
Чому варто розміщувати оголошення - фото №02291541590 Наявність всіх інструментів Для того, щоб ви змогли ефективно розмістити оголошення про продаж авто та отримали більше клієнтів.

Пакети

Для користувачів з великою кількістю оголошень ми створили спеціальні пакети. Отримайте додаткові можливості, щоб швидко продати авто в Україні.

Після купівлі будь-якого пакету у вас з’явиться доступ до бізнес-сторінки. Заповніть її, щоб розповісти про ваші переваги для покупців.

Пакети - фото №02800926039

Як отримати більше відгуків та збільшити продажі

Створіть ефективне оголошення
Заголовок має бути лаконічним і чітким: вкажіть марку, модель, об'єм двигуна та рік випуску транспорту, який пропонуєте. Щоб розміщення оголошень про продаж авто було ефективним, заповнюйте усі поля. Так ваші пропозиції буде легше знайти. Додавайте якомога більше фото. Вказуйте реальну вартість, а якщо ви готові до торгу, то вкажіть, що ціна договірна.
Як отримати більше відгуків та збільшити продажі - фото №5439
Налаштуйте брендовану бізнес-сторінку
Після купівлі пакету розміщень у вас з'являється можливість заповнити бізнес-сторінку. Розкажіть про свій бізнес клієнтам: як давно працюєте, який у вас досвід та чому варто купувати саме у вас. Що більше інформації, то сильніша довіра користувачів.
Як отримати більше відгуків та збільшити продажі - фото №4548
Рекламуйте оголошення
Використовуйте промоінструменти платформи, щоб залучити більше клієнтів. Найефективніше просуватися за допомогою рекламних наборів: з ними ви заощаджуєте час і гроші. У «високий» сезон може бути достатньо послуги «Підняття».
Як отримати більше відгуків та збільшити продажі - фото №4543
Будьте клієнтоорієнтованими
Не пропускайте жодного дзвінка чи повідомлення. Ввічливо відповідайте на запитання, які вам ставлять. Приємне спілкування збільшує шанси на угоду та допомагає отримати позитивні відгуки.
Як отримати більше відгуків та збільшити продажі - фото №4560
1 4

Залучайте більше клієнтів

Дізнайтеся все про рекламу на OLX і просувайте свої оголошення

Вашу заявку відправлено
Помилка