ПРОДАВАЙТЕ І ЗАРОБЛЯЙТЕ НА OLX!

Розвивайте бізнес у найбільшій категорії на платформі – як за кількістю пропозицій, так і за числом користувачів. Продавати товари на OLX – зручно, просто, швидко. У нас є всі інструменти, щоб ви якнайкраще представили свій асортимент і отримали максимум продажів.

 

Середня відвідуваність в місяць

 • Середня відвідуваність в місяць - фото №3933
  Дім і сад
  5,4
  млн
 • Середня відвідуваність в місяць - фото №3932
  Електроніка
  5,2
  млн
 • Середня відвідуваність в місяць - фото №3935
  Хобі, відпочинок і спорт
  4,2
  млн
 • Середня відвідуваність в місяць - фото №3930
  Мода і стиль
  3,7
  млн
 • Середня відвідуваність в місяць - фото №3931
  Дитячий світ
  3,1
  млн
 • Середня відвідуваність в місяць - фото №3934
  Тварини
  3
  млн
*За даними OLX станом на червень 2022 р.

Чому варто розміщувати оголошення

Чому варто розміщувати оголошення - фото №0302969845 OLX входить до десяти найвідвідуваніших торговельних онлайн-майданчиків країни
Чому варто розміщувати оголошення - фото №01139099281 Кожен другий інтернет-користувач з України заходить на OLX щонайменше раз на місяць
Чому варто розміщувати оголошення - фото №0754432353 Послуга OLX Доставка гарантує безпеку купівлі та продажу на платформі

OLX Товари у цифрах

12,3 млн

​​відвідувачів на місяць

372 млн

переглядів оголошень на місяць

9,5 млн

відгуків на оголошення на місяць

42,6 млн

пошукових запитів на місяць

Пакети

Для продавців із великою кількістю товарів ми створили спеціальні пакети. Ви зможете як виставити товар на OLX, так і скористатися додатковими можливостями, щоб ефективно просувати ваші пропозиції.

Після купівлі будь-якого пакету у вас з’явиться доступ до бізнес-сторінки. Заповніть її, щоб розповісти про ваші переваги для покупців.

Пакети - фото №02800926039

Як отримати більше відгуків та збільшити продажі

Створіть ефективне оголошення
Щоб успішно продавати на OLX, варто приділити час складанню оголошення. Чітко вкажіть у заголовку, що пропонуєте: назву товару, розміри, матеріал, бренд, колір тощо. Опишіть ключові характеристики товару та його переваги. Додайте реальні, чіткі та світлі фото. На знімках має бути лише одна річ.
Як отримати більше відгуків та збільшити продажі - фото №5439
Налаштуйте OLX-магазин
Після купівлі пакету у вас з'являється можливість заповнити бізнес-сторінку. Розкажіть про свій бізнес клієнтам: як давно на ринку, які товари є, з якими брендами працюєте, чому варто купувати саме у вас. Що більше інформації, то сильніша довіра користувачів.
Як отримати більше відгуків та збільшити продажі - фото №4548
Розміщуйте та рекламуйте оголошення в піковий час
У кожній категорії на OLX є пікові дні та години, коли користувачі найактивніші. Дізнатися цю інформацію можна у персонального менеджера. Саме тоді варто розміщувати, а також рекламувати свої об'єкти. Найефективніше просувати їх за допомогою рекламних наборів: з ними ви заощаджуєте час і гроші.
Як отримати більше відгуків та збільшити продажі - фото №4543
Відстежуйте найпопулярніші запити
На головній сторінці сайту OLX є «Популярні запити». У цьому розділі ви зможете подивитися, що має попит у покупців. Інформація допоможе вам швидко продати товар на OLX. Дані оновлюються щотижня.
Як отримати більше відгуків та збільшити продажі - фото №4551
Користуйтеся OLX Доставка
Завжди користуйтеся послугою, щоб безпечно продавати на OLX. Вона захищає як покупців, так і продавців. Якщо покупцю не сподобається товар або він не прийде за ним в поштове відділення, посилка повернеться до вас безкоштовно.
Як отримати більше відгуків та збільшити продажі - фото №4552
Будьте клієнтоорієнтованими
Не пропускайте жодного дзвінка чи повідомлення. Ввічливо відповідайте на запитання, які вам ставлять. Приємне спілкування збільшує шанси на угоду та допомагає отримати позитивні відгуки.
Як отримати більше відгуків та збільшити продажі - фото №4544
1 6

Залучайте більше клієнтів

Дізнайтеся все про рекламу на OLX і просувайте свої оголошення

Історії бізнесів, що продовжують працювати в період війни

Я впевнений, що навіть під час війни підприємцям варто не боятися пробувати. У моєму арсеналі є обладнання, яке зараз потрібне Збройним силам та теробороні: системи відеоспостереження, сигналізація тощо. Аби допомогти нашій армії, я роблю знижки, а деяке обладнання надаю безкоштовно. У воєнний час кількість замовлень у нашій компанії скоротилася приблизно на 40%. Проте OLX стабільно приносить нам третину заявок.

Детальніше

Cпочатку Arvisa спеціалізувалася на пошитті верхнього одягу. У 2014 році ми додали до асортименту спальні мішки. Віддали ЗСУ безкоштовно 80% продукції, яка була на складі. Щомісяця ми розміщуємо на OLX близько 100 оголошень. Зараз їхня кількість зменшилась до 50. Проте, за нашими спостереженнями, частка продажів, які ми отримуємо з майданчика, протягом останнього місяця збільшилася приблизно вдвічі порівняно з довоєнним часом.

Детальніше

Попит на дрібну електроніку настільки великий, що ми маємо кількість продажів на рівні високого сезону довоєнних часів. Рішення повернутися до роботи прийняв завдяки зверненням покупців – люди масово дзвонили, писали, запитували про ті чи інші товари. Частина нашого асортименту виявилася актуальною для волонтерів та військових: їм потрібні ліхтарики, павербанки, планшети, квадрокоптери. До війни OLX приносив мені 30-35% продажів, зараз – у середньому 20%.

Детальніше

Попит на товари в онлайн-магазинах зростатиме: дедалі більше клієнтів розуміють, що робити покупки в інтернеті – зручно та швидко. Наразі ми виконуємо роль постачальників для партнерів зі східних та центральних областей України: вони передають нам замовлення, а ми надсилаємо товари їхнім покупцям. 60% нашого асортименту – товари для дітей. OLX – один з наших основних каналів пошуку клієнтів, він приносить 40-50% продажів.

Детальніше

Якщо зараз продавцям складно фокусуватися на розвитку бізнесу, то важливо хоча б працювати у довоєнному темпі. До війни OLX приносив нам до 60% продажів. Зараз – близько 50%, але це пов’язано з тим, що ми нещодавно взяли на роботу нового менеджера, який відповідає за торгівлю на платформі. Працівник ще адаптується до процесів. Тож очікуємо, що незабаром відсоток замовлень знову збільшиться.

Детальніше

Наш магазин працює 6 років. У нас один з найбільших асортиментів серед одеських продавців – пропонуємо клієнтам як нові, так і вживані велосипеди. Ще один напрям продажів – товари для єдиноборств, як-от кімоно, пояси, рукавиці тощо. Загалом війна змінила акцент від розвитку бізнесу до його утримання – проте це не перепона, щоб займатися продажами. Щомісяця ми публікуємо на OLX до 100 оголошень зі спортивними товарами та 100-150 з велосипедами – залежно від сезону.

Детальніше
1 0

Популярні питання

 • Який строк дії оголошення з пакету розміщень?

  30 днів після публікації на OLX. Також протягом цього строку ви повинні розмістити всі оголошення з пакету, інакше вони «згорять». Невикористані розміщення не можна перенести на наступний місяць.

   

  Тому завжди вибирайте пакет з оптимальною для вас кількістю оголошень. Подивитися, скільки розміщень залишилося в пакеті та строк їхньої дії, можна у своєму профілі на OLX у вкладці «Налаштування бізнес-сторінки».

 • Чому моє оголошення видалили?

  Якщо оголошення видалили, це означає, що воно порушує правила публікації на OLX. Такі оголошення можна переглянути у своєму профілі у вкладці «Видалені». Щоб дізнатися, чому ваша публікація не пройшла модерацію, натисніть кнопку «Дізнатися детальніше» біля неї.

   

  Перелік усіх основних причин – тут.

   

  Також радимо ознайомитись із Додатком- Заборонені та умовно дозволені позиції.

   

   

 • Скільки коштує пакет розміщень?

  Ціна залежить від рубрики, її популярності, середньої вартості товарів у ній та кількості оголошень. За посиланням – усі ціни на пакети розміщень.

 • Чим відрізняються пакети «Старт», «Преміум», «Мега»?

  Будь-який з них дає можливість створити бізнес-сторінку та відкрити свій OLX-магазин. Строк дії всіх трьох пакетів – 30 днів. Ключова різниця – додаткові переваги, які отримаєте після купівлі.

   

  Наприклад, із пакетом «Старт» ви зможете додати логотип компанії на свою бізнес-сторінку та отримаєте доступ до статистики оголошень за 60 днів.

   

  З пакетом «Преміум» ви отримаєте бізнес-сторінку оновленого формату, зможете завантажити банер, а в мобільному додатку покупці бачитимуть лише ваші оголошення, а не пропозиції конкурентів. У пакет входять три автопідняття кожного оголошення на 7-й, 14-й та 21-й дні протягом місяця. Також ви отримуєте доступ до статистики оголошень за 90 днів.

   

  У пакету «Мега» – ті самі переваги, що й у «Преміума». Його головна відмінність – можливість публікувати оголошення в кількох рубриках, а не лише в одній.

   

  Детальна інформація про пакети – за посиланням.

 • Як вибрати рекламні послуги на OLX?

  Ви можете вибрати як окремі рекламні послуги, так і готові промонабори.

   

  «Легкий старт» – ідеальний варіант, щоб спробувати, як працюють платні послуги OLX та оцінити їхню ефективність. У наборі одна послуга – ТОП-оголошення на 3 дні. Ваша пропозиція розміщуватиметься у спеціальному виділеному блоці над усіма іншими.

   

  «Швидкий продаж» – найпопулярніший рекламний набір серед користувачів. Оптимальний варіант за ціною та ефективністю. У набір входять такі послуги: ТОП-оголошення на 7 днів і три автоматичні підняття товару у загальному списку – за 2, 4 та 6 днів після купівлі.

   

  «Турбо продаж» – набір дає можливість охопити максимальну кількість користувачів в Україні. У нього входять три послуги: ТОП-оголошення на 30 днів, 9 автоматичних підняттів товару в загальному списку за 3, 6, 9, 12, 15, 18, 21, 24 і 27 днів після купівлі, VIP-оголошення (розміщення на головній сторінці OLX) на 7 днів.

   

  Детально про рекламу на нашій платформі – тут

 • Чому в мене такий рейтинг на OLX?

  Рейтинг – це середнє арифметичне всіх оцінок від користувачів OLX, які або придбали у вас товар, або спілкувалися з вами, хоча угода і не відбулася. Що більше позитивних оцінок, то вищий ваш рейтинг, і навпаки. Докладніше про те, як формується рейтинг на OLX, можна дізнатися тут

 • Що робити, якщо закінчилися безкоштовні оголошення, але пакет не потрібен, тому що продаю на OLX небагато товарів

  Ви можете купити потрібну кількість додаткових розміщень. Строк дії – 30 днів. Можна вибрати стандартне або преміум розміщення. Останнє дає такі переваги:

   

  📌 можливість розмістити банер і логотип на сторінці вашого оголошення;

  📌 три автоматичні підняття оголошення у списку товарів у вашій рубриці.

   

  Детальніше – тут.

 • Як правильно розмістити оголошення на OLX?

  На нашій платформі діють три основні правила:

   

  -Забороняється дублювати або публікувати схожі за змістом оголошення.

  -Забороняється дублювати профілі.

  -Забороняється продавати більше одного товару в одному оголошенні. 

   

  Також важливо правильно заповнювати всі поля під час складання оголошення та свій профіль. Основні правила публікацій на OLX – тут

 • Як працює видача «Рекомендовані вам»?

  У «Рекомендоване вам» відображаються ті оголошення, які з великою ймовірністю зацікавлять користувача: вони найбільше відповідають його запиту, місцезнаходженню, актуальні та популярні серед інших покупців. 

   

  Актуальність, тобто «свіжу» дату публікації, можна підтримувати за допомогою рекламної послуги «Підняття». Після активації оголошення піднімається вгору списку, ніби ви щойно його розмістили. Також завдяки цьому зростає кількість переглядів і відгуків – це збільшує популярність оголошення.

   

  Точний заголовок, докладний опис товару, якісні фотографії – все це також впливає на популярність вашої пропозиції на OLX. 

 • Як автоматично продовжити оголошення?

  Автоподовження доступне для всіх користувачів в оновленій версії «Мої оголошення» у профілі на OLX. Під час створення публікації ви побачите кнопку «Автопродовження».

   

  Якщо хочете, щоб ваша пропозиція відображалася на нашій платформі ще 30 днів, – натисніть її. Увімкнути (або вимкнути) автопродовження для вже опублікованих оголошень можна так само в оновленій версії «Мої оголошення».

Почніть продавати на OLX

Вашу заявку відправлено
Помилка