ПРОДАВАЙТЕ І ЗАРОБЛЯЙТЕ НА OLX!

Розвивайте бізнес у найбільшій категорії на платформі – як за кількістю пропозицій, так і за числом користувачів. Продавати товари на OLX – зручно, просто, швидко. У нас є всі інструменти, щоб ви якнайкраще представили свій асортимент і отримали максимум продажів.

Середня відвідуваність в місяць

 • phone
  Електроніка
  6,2
  млн
 • Дім і сад млн
  6,2
  млн
 • Мода і стиль
  4,6
  млн
 • Хобі, відпочинок і спорт
  4,4
  млн
 • Дитячий світ
  4,1
  млн
 • Тварини
  3,1
  млн
*За даними OLX за жовтень 2021 року

Чому варто розміщувати оголошення

OLX входить до десяти найвідвідуваніших торговельних онлайн-майданчиків країни OLX входить до десяти найвідвідуваніших торговельних онлайн-майданчиків країни
Кожен другий інтернет-користувач з України заходить на OLX щонайменше раз на місяць Кожен другий інтернет-користувач з України заходить на OLX щонайменше раз на місяць
Послуга OLX Доставка гарантує безпеку купівлі та продажу на платформі Послуга OLX Доставка гарантує безпеку купівлі та продажу на платформі

OLX Товари у цифрах

14,4 млн

​​відвідувачів на місяць

473 млн

переглядів оголошень на місяць

9,8 млн

відгуків на оголошення на місяць

48 млн

пошукових запитів на місяць

Пакети

Для продавців із великою кількістю товарів ми створили спеціальні пакети. Ви зможете як виставити товар на OLX, так і скористатися додатковими можливостями, щоб ефективно просувати ваші пропозиції.

Після купівлі будь-якого пакету у вас з’явиться доступ до бізнес-сторінки. Заповніть її, щоб розповісти про ваші переваги для покупців.

Як отримати більше відгуків та збільшити продажі

Створіть ефективне оголошення
Щоб успішно продавати на OLX, варто приділити час складанню оголошення. Чітко вкажіть у заголовку, що пропонуєте: назву товару, розміри, матеріал, бренд, колір тощо. Опишіть ключові характеристики товару та його переваги. Додайте реальні, чіткі та світлі фото. На знімках має бути лише одна річ.
Налаштуйте OLX-магазин
Після купівлі пакету у вас з'являється можливість заповнити бізнес-сторінку. Розкажіть про свій бізнес клієнтам: як давно на ринку, які товари є, з якими брендами працюєте, чому варто купувати саме у вас. Що більше інформації, то сильніша довіра користувачів.
Розміщуйте та рекламуйте оголошення в піковий час
У кожній категорії на OLX є пікові дні та години, коли користувачі найактивніші. Дізнатися цю інформацію можна у персонального менеджера. Саме тоді варто розміщувати, а також рекламувати свої об'єкти. Найефективніше просувати їх за допомогою рекламних наборів: з ними ви заощаджуєте час і гроші.
Відстежуйте найпопулярніші запити
На головній сторінці сайту OLX є «Популярні запити». У цьому розділі ви зможете подивитися, що має попит у покупців. Інформація допоможе вам швидко продати товар на OLX. Дані оновлюються щотижня.
Користуйтеся OLX Доставка
Завжди користуйтеся послугою, щоб безпечно продавати на OLX. Вона захищає як покупців, так і продавців. Якщо покупцю не сподобається товар або він не прийде за ним в поштове відділення, посилка повернеться до вас безкоштовно.
Будьте клієнтоорієнтованими
Не пропускайте жодного дзвінка чи повідомлення. Ввічливо відповідайте на запитання, які вам ставлять. Приємне спілкування збільшує шанси на угоду та допомагає отримати позитивні відгуки.
1 6

Залучайте більше клієнтів

Дізнайтеся все про рекламу на OLX і просувайте свої оголошення

Історії бізнесів, що продовжують працювати в період війни

Я впевнений, що навіть під час війни підприємцям варто не боятися пробувати. У моєму арсеналі є обладнання, яке зараз потрібне Збройним силам та теробороні: системи відеоспостереження, сигналізація тощо. Аби допомогти нашій армії, я роблю знижки, а деяке обладнання надаю безкоштовно. У воєнний час кількість замовлень у нашій компанії скоротилася приблизно на 40%. Проте OLX стабільно приносить нам третину заявок.

Детальніше

Cпочатку Arvisa спеціалізувалася на пошитті верхнього одягу. У 2014 році ми додали до асортименту спальні мішки. Віддали ЗСУ безкоштовно 80% продукції, яка була на складі. Щомісяця ми розміщуємо на OLX близько 100 оголошень. Зараз їхня кількість зменшилась до 50. Проте, за нашими спостереженнями, частка продажів, які ми отримуємо з майданчика, протягом останнього місяця збільшилася приблизно вдвічі порівняно з довоєнним часом.

Детальніше

Попит на дрібну електроніку настільки великий, що ми маємо кількість продажів на рівні високого сезону довоєнних часів. Рішення повернутися до роботи прийняв завдяки зверненням покупців – люди масово дзвонили, писали, запитували про ті чи інші товари. Частина нашого асортименту виявилася актуальною для волонтерів та військових: їм потрібні ліхтарики, павербанки, планшети, квадрокоптери. До війни OLX приносив мені 30-35% продажів, зараз – у середньому 20%.

Детальніше

Попит на товари в онлайн-магазинах зростатиме: дедалі більше клієнтів розуміють, що робити покупки в інтернеті – зручно та швидко. Наразі ми виконуємо роль постачальників для партнерів зі східних та центральних областей України: вони передають нам замовлення, а ми надсилаємо товари їхнім покупцям. 60% нашого асортименту – товари для дітей. OLX – один з наших основних каналів пошуку клієнтів, він приносить 40-50% продажів.

Детальніше

Якщо зараз продавцям складно фокусуватися на розвитку бізнесу, то важливо хоча б працювати у довоєнному темпі. До війни OLX приносив нам до 60% продажів. Зараз – близько 50%, але це пов’язано з тим, що ми нещодавно взяли на роботу нового менеджера, який відповідає за торгівлю на платформі. Працівник ще адаптується до процесів. Тож очікуємо, що незабаром відсоток замовлень знову збільшиться.

Детальніше

Наш магазин працює 6 років. У нас один з найбільших асортиментів серед одеських продавців – пропонуємо клієнтам як нові, так і вживані велосипеди. Ще один напрям продажів – товари для єдиноборств, як-от кімоно, пояси, рукавиці тощо. Загалом війна змінила акцент від розвитку бізнесу до його утримання – проте це не перепона, щоб займатися продажами. Щомісяця ми публікуємо на OLX до 100 оголошень зі спортивними товарами та 100-150 з велосипедами – залежно від сезону.

Детальніше
1 0

Почніть продавати на OLX

Вашу заявку відправлено
Помилка