РУХАЙ КРАЇНУ РАЗОМ З OLX

Вся Україна продає траспорт на OLX. Щомісяця у категорії «Авто» мільйони користувачів шукають машини, мото, спецтехніку та інший транспорт. Варіативність та зручність доступу до оголошень через сайт або додаток, деталізований пошук та зручна категоризація роблять OLX вибором №1 серед багатьох споживачів.

Відновлюй економіку країни разом з нами!

Розмісти свої оголошення на вигідних умовах саме зараз.

Чому варто розміщувати оголошення

Велика та активна аудиторія Велика та активна аудиторія Щомісяця більше 6 млн користувачів заходять у категорію «Авто», щоб купити потрібний транспорт.
Перегляд оголошень як на сайті, так і в додатку Перегляд оголошень як на сайті, так і в додатку Близько половини відвідувань – з мобільних пристроїв. Ваші пропозиції побачать.
Низька вартість розміщення Низька вартість розміщення Щонайменше у 2,5 раза нижча за ринкові ціни. Також ви отримуєте два безкоштовні оголошення.

OLX Авто у цифрах

6,5 млн

відвідувачів на місяць

167,3 млн

переглядів оголошень на місяць

3,7 млн

відгуків на оголошення на місяць

16 млн

пошукових запитів на місяць

Пакети

Для користувачів з великою кількістю оголошень ми створили спеціальні пакети. Отримайте додаткові можливості, щоб швидко продати авто в Україні.

Після купівлі будь-якого пакету у вас з’явиться доступ до бізнес-сторінки. Заповніть її, щоб розповісти про ваші переваги для покупців.

<p>Пакети</p>

Залучайте більше клієнтів

Дізнайтеся все про рекламу на OLX і просувайте свої оголошення

Як отримати більше відгуків

Створіть ефективне оголошення
Заголовок має бути лаконічним і чітким: вкажіть марку, модель, об'єм двигуна та рік випуску транспорту, який пропонуєте. Щоб розміщення оголошень про продаж авто було ефективним, заповнюйте усі поля. Так ваші пропозиції буде легше знайти. Додавайте якомога більше фото. Вказуйте реальну вартість, а якщо ви готові до торгу, то вкажіть, що ціна договірна.
Налаштуйте брендовану бізнес-сторінку
Після купівлі пакету розміщень у вас з'являється можливість заповнити бізнес-сторінку. Розкажіть про свій бізнес клієнтам: як давно працюєте, який у вас досвід та чому варто купувати саме у вас. Що більше інформації, то сильніша довіра користувачів.
Розміщуйте та рекламуйте оголошення в піковий час
У кожній категорії на OLX є пікові дні та години, коли користувачі найактивніші. Дізнатися цю інформацію можна у персонального менеджера. Саме тоді варто розміщувати, а також рекламувати свої авто. Найефективніше просувати їх за допомогою рекламних наборів: з ними ви заощаджуєте час і гроші.
Будьте клієнтоорієнтованими
Не пропускайте жодного дзвінка чи повідомлення. Ввічливо відповідайте на запитання, які вам ставлять. Приємне спілкування збільшує шанси на угоду та допомагає отримати позитивні відгуки.
1 4

Популярні питання

 • Який строк дії оголошення з пакету розміщень?

  30 днів після публікації на OLX. Також протягом цього строку ви повинні розмістити всі оголошення з пакету, інакше вони «згорять». Невикористані розміщення не можна перенести на наступний місяць.

   

  Тому завжди вибирайте пакет з оптимальною для вас кількістю оголошень. Подивитися, скільки розміщень залишилося в пакеті та строк їхньої дії, можна у своєму профілі на OLX у вкладці «Налаштування бізнес-сторінки».

 • Чому моє оголошення видалили?

  Якщо оголошення видалили, це означає, що воно порушує правила публікації на OLX. Такі оголошення можна переглянути у своєму профілі у вкладці «Видалені». Щоб дізнатися, чому ваша публікація не пройшла модерацію, натисніть кнопку «Дізнатися детальніше» біля неї.

   

  Перелік усіх основних причин – тут.

   

  Також радимо ознайомитись із Додатком- Заборонені та умовно дозволені позиції.

   

   

 • Скільки коштує пакет розміщень?

  Ціна залежить від рубрики, її популярності, середньої вартості товарів у ній та кількості оголошень. За посиланням – усі ціни на пакети розміщень.

 • Чим відрізняються пакети «Старт», «Преміум», «Мега»?

  Будь-який з них дає можливість створити бізнес-сторінку та відкрити свій OLX-магазин. Строк дії всіх трьох пакетів – 30 днів. Ключова різниця – додаткові переваги, які отримаєте після купівлі.

   

  Наприклад, із пакетом «Старт» ви зможете додати логотип компанії на свою бізнес-сторінку та отримаєте доступ до статистики оголошень за 60 днів.

   

  З пакетом «Преміум» ви отримаєте бізнес-сторінку оновленого формату, зможете завантажити банер, а в мобільному додатку покупці бачитимуть лише ваші оголошення, а не пропозиції конкурентів. У пакет входять три автопідняття кожного оголошення на 7-й, 14-й та 21-й дні протягом місяця. Також ви отримуєте доступ до статистики оголошень за 90 днів.

   

  У пакету «Мега» – ті самі переваги, що й у «Преміума». Його головна відмінність – можливість публікувати оголошення в кількох рубриках, а не лише в одній.

   

  Детальна інформація про пакети – за посиланням.

 • Що робити, якщо закінчилися безкоштовні оголошення, але пакет не потрібен, тому що продаю на OLX небагато товарів

  Ви можете купити потрібну кількість додаткових розміщень. Строк дії – 30 днів. Можна вибрати стандартне або преміум розміщення. Останнє дає такі переваги:

   

  📌 можливість розмістити банер і логотип на сторінці вашого оголошення;

  📌 три автоматичні підняття оголошення у списку товарів у вашій рубриці.

   

  Детальніше – тут.

 • Як правильно розмістити оголошення на OLX?

  На нашій платформі діють три основні правила:

   

  -Забороняється дублювати або публікувати схожі за змістом оголошення.

  -Забороняється дублювати профілі.

  -Забороняється продавати більше одного товару в одному оголошенні. 

   

  Також важливо правильно заповнювати всі поля під час складання оголошення та свій профіль. Основні правила публікацій на OLX – тут

 • Як вибрати рекламні послуги на OLX?

  Ви можете вибрати як окремі рекламні послуги, так і готові промонабори.

   

  «Легкий старт» – ідеальний варіант, щоб спробувати, як працюють платні послуги OLX та оцінити їхню ефективність. У наборі одна послуга – ТОП-оголошення на 3 дні. Ваша пропозиція розміщуватиметься у спеціальному виділеному блоці над усіма іншими.

   

  «Швидкий продаж» – найпопулярніший рекламний набір серед користувачів. Оптимальний варіант за ціною та ефективністю. У набір входять такі послуги: ТОП-оголошення на 7 днів і три автоматичні підняття товару у загальному списку – за 2, 4 та 6 днів після купівлі.

   

  «Турбо продаж» – набір дає можливість охопити максимальну кількість користувачів в Україні. У нього входять три послуги: ТОП-оголошення на 30 днів, 9 автоматичних підняттів товару в загальному списку за 3, 6, 9, 12, 15, 18, 21, 24 і 27 днів після купівлі, VIP-оголошення (розміщення на головній сторінці OLX) на 7 днів.

   

  Детально про рекламу на нашій платформі – тут

 • Чому не можна дублювати оголошення?

  Це порушення правил публікації на OLX. До того ж дублі оголошень не допомагають продати товар швидше – вони лише «засмічують» платформу і шкодять усім підприємцям. Адже покупцям доводиться витрачати багато часу, щоби знайти потрібну пропозицію серед однакових оголошень. В результаті користувачі засмучуються і втрачають інтерес до OLX.

 • Як працює видача «Рекомендовані вам»?

  У «Рекомендоване вам» відображаються ті оголошення, які з великою ймовірністю зацікавлять користувача: вони найбільше відповідають його запиту, місцезнаходженню, актуальні та популярні серед інших покупців. 

   

  Актуальність, тобто «свіжу» дату публікації, можна підтримувати за допомогою рекламної послуги «Підняття». Після активації оголошення піднімається вгору списку, ніби ви щойно його розмістили. Також завдяки цьому зростає кількість переглядів і відгуків – це збільшує популярність оголошення.

   

  Точний заголовок, докладний опис товару, якісні фотографії – все це також впливає на популярність вашої пропозиції на OLX. 

 • Як автоматично продовжити оголошення?

  Автоподовження доступне для всіх користувачів в оновленій версії «Мої оголошення» у профілі на OLX. Під час створення публікації ви побачите кнопку «Автопродовження».

   

  Якщо хочете, щоб ваша пропозиція відображалася на нашій платформі ще 30 днів, – натисніть її. Увімкнути (або вимкнути) автопродовження для вже опублікованих оголошень можна так само в оновленій версії «Мої оголошення».

Почніть продавати на OLX

Вашу заявку відправлено
Помилка