РУХАЙ КРАЇНУ РАЗОМ З OLX

Вся Україна продає траспорт на OLX. Щомісяця у категорії «Авто» мільйони користувачів шукають машини, мото, спецтехніку та інший транспорт. Варіативність та зручність доступу до оголошень через сайт або додаток, деталізований пошук та зручна категоризація роблять OLX вибором №1 серед багатьох споживачів.

Відновлюй економіку країни разом з нами!

Розмісти свої оголошення на вигідних умовах саме зараз.

Чому варто розміщувати оголошення

Велика та активна аудиторія Велика та активна аудиторія Щомісяця до 6 млн користувачів заходять у категорію «Авто», щоб купити потрібний транспорт.
Перегляд оголошень як на сайті, так і в додатку Перегляд оголошень як на сайті, так і в додатку Близько половини відвідувань – з мобільних пристроїв. Ваші пропозиції побачать.
Низька вартість розміщення Низька вартість розміщення Щонайменше у 2,5 раза нижча за ринкові ціни. Також ви отримуєте два безкоштовні оголошення.

OLX Авто у цифрах

7,3 млн

відвідувачів на місяць

203,5 млн

переглядів оголошень на місяць

3,7 млн

відгуків на оголошення на місяць

16,7 млн

пошукових запитів на місяць

Пакети

Для користувачів з великою кількістю оголошень ми створили спеціальні пакети. Отримайте додаткові можливості, щоб швидко продати авто в Україні.

Після купівлі будь-якого пакету у вас з’явиться доступ до бізнес-сторінки. Заповніть її, щоб розповісти про ваші переваги для покупців.

Залучайте більше клієнтів

Дізнайтеся все про рекламу на OLX і просувайте свої оголошення

Як отримати більше відгуків

Створіть ефективне оголошення
Заголовок має бути лаконічним і чітким: вкажіть марку, модель, об'єм двигуна та рік випуску транспорту, який пропонуєте. Щоб розміщення оголошень про продаж авто було ефективним, заповнюйте усі поля. Так ваші пропозиції буде легше знайти. Додавайте якомога більше фото. Вказуйте реальну вартість, а якщо ви готові до торгу, то вкажіть, що ціна договірна.
Налаштуйте брендовану бізнес-сторінку
Після купівлі пакету розміщень у вас з'являється можливість заповнити бізнес-сторінку. Розкажіть про свій бізнес клієнтам: як давно працюєте, який у вас досвід та чому варто купувати саме у вас. Що більше інформації, то сильніша довіра користувачів.
Розміщуйте та рекламуйте оголошення в піковий час
У кожній категорії на OLX є пікові дні та години, коли користувачі найактивніші. Дізнатися цю інформацію можна у персонального менеджера. Саме тоді варто розміщувати, а також рекламувати свої авто. Найефективніше просувати їх за допомогою рекламних наборів: з ними ви заощаджуєте час і гроші.
Будьте клієнтоорієнтованими
Не пропускайте жодного дзвінка чи повідомлення. Ввічливо відповідайте на запитання, які вам ставлять. Приємне спілкування збільшує шанси на угоду та допомагає отримати позитивні відгуки.
1 4

Почніть продавати на OLX

Вашу заявку відправлено
Помилка