Команда OLX B2B Unit

OLX B2B Unit – це команда експертів, яка працює з бізнес-клієнтами на різних етапах їх бізнесу: початок – розвиток – масштабування.

Менеджери допомагають розвиватись бізнес клієнтам в п’яти ключових категоріях OLX: Товари, Нерухомість, Авто та запчастини, Робота, Бізнес та послуги.

Знайомтесь з експертами OLX, які завдяки своєму досвіду та навичкам забезпечують вам найкращі рішення для бізнесу!

Oksana_Skorobreha
Оксана Скоробреха
Керівниця відділу по роботі з бізнес-клієнтами
компанії OLX
Головна місія OLX B2B Unit допомагати клієнтам створювати, розвивати та масштабувати бізнес в різних категоріях. Команди найкращих менеджерів на чолі з їхніми керівниками щоденно опрацьовують тисячі запитів та допомагають бізнес клієнтам ефективно використовувати рекламні інструменти, розміщувати оголошення, щоб швидко та ефективно укладати угоди.

Моя гордість в OLX – це люди, з якими я працюю та які мене оточують!

Команди категорій

 

Команда з підтримки, контролю та розвитку OLX B2B Unit

Окрім потужної команди менеджерів з продажів, в OLX B2B Unit працюють люди, які забезпечують різносторонню підтримку їх щоденної роботи.

Sales Support Team опрацьовує технічні запити клієнтів, організовує документообіг та операційний супровід ініціатив. Quality Assurance Team в тандемі з Training Team займаються постійною оцінкою, розвитком та підвищенням якості роботи OLX B2B Unit.

Дізнайтесь переваги співпраці з персональним менеджером

Вашу заявку відправлено
Помилка