Згода на обробку персональних даних

Я даю згоду на обробку моїх персональних даних Товариству з обмеженою відповідальністю “ЄМАРКЕТ УКРАЇНА” резиденту України, код за ЄДРПОУ 34716896, адреса місцезнаходження: м. Київ, вул. Болсуновська, 13-15 (надалі – Володілець),

на таких умовах:

1. Персональні дані оброблятимуться з метою ведення бази даних потенційних клієнтів Володільця, контактування зі мною, підготовки статистичної, адміністративної та іншої інформації, а також з питань реалізації прав та обов’язків Володільця, зокрема, бухгалтерського обліку, податкової та іншої звітності.
Я розумію, що з моменту моєї реєстрації в якості користувача сервісу OLX.UA, мої персональні дані оброблятимуться для цілей, способами та на умовах зазначених у Політиці конфіденційності сервісів OLX.UA.

2. Володільцем оброблятимуться такі персональні дані: прізвище, ім’я, по-батькові, номер телефону, адреса електронної пошти.

3. Розпорядником персональних даних є ТОВ “ЄМАРКЕТ УКРАЇНА”, резидент України, код за ЄДРПОУ 34716896, адреса місцезнаходження: м. Київ, вул. Болсуновська, 13-15. Персональні дані можуть оброблятися розпорядниками, залученими ТОВ “ЄМАРКЕТ УКРАЇНА”. Тим не менш, Ви можете бути впевнені, що кажен розпорядник забезпечить належний рівень захисту Персональних даних у будь-який момент часу.

4. Володілець/розпорядник здійснюватиме з персональними даними такі дії: збирання, накопичення та зберігання персональних даних, зокрема засобами автоматизованих систем, поширення персональних даних.

5. Персональні дані можуть передаватися третім особам – компаніям, які входять до складу групи компаній Prosus|Naspers, зокрема Приватній компанії з обмеженою відповідальністю OLX Global B.V. (KVK 34301226, адреса Gustav Mahlerplein 5 Symphony Off. 1082 MS Amsterdam, the Netherlands). Ви в будь-якому випадку можете розраховувати на належну обачність та забезпечення захисту персональних даних при передачі таких даних та їх подальшій обробці.

Мене поінформовано про права, передбачені ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних», зокрема право відкликати згоду на обробку персональних даних, право на доступ до своїх персональних даних.

Згода дається на термін, необхідний для досягнення мети, зазначеної в п. 1, і може бути відкликана за заявою, направленою Володільцю персональних даних.

Вашу заявку відправлено
Помилка