Як продавати на OLX: 6 простих порад

Як продавати на OLX: 6 простих порад | OLX.ua

Щохвилини на OLX укладають 30 угод. Користувачі активно купують як нові, так і вживані товари. Крім продажу особистих речей, на платформі можна успішно реалізувати товари свого малого бізнесу. OLX надає широкі можливості для підприємців, дозволяючи просувати та продавати свою продукцію онлайн.

Якщо ви хочете продати непотрібні речі, щоб звільнити місце в шафі, чи товари свого бізнесу, скористайтеся можливостями платформи. Як зробити все правильно, щоб успішно продати товар? Дотримуйтеся наших порад, щоб збільшити продажі на OLX.

Зробіть фото товару

Фото – одне з перших, на що звертають увагу покупці, переглядаючи пропозиції продавців на OLX. Що кращі знімки, то вища ймовірність, що людина зацікавиться товаром. Тому, перш ніж створювати оголошення, приділіть час, щоб все якісно сфотографувати.

Спочатку підготуйте річ до зйомки. Залежно від того, що збираєтеся продавати, виперіть її, попрасуйте, зітріть пил, сліди від пальців або позбавтеся інших забруднень.

Старі оголошення швидко опиняються на останніх сторінках списку публікацій. Щоб ваш товар помітили, його варто рекламувати.

Найкраще фотографувати товар вдень, на однотонному фоні, без інших предметів у кадрі. Річ має бути видно на знімках повністю. Зробіть кілька фото загальним планом з різних ракурсів, а якщо є цікаві деталі або дефекти, на які ви хотіли б звернути увагу, – їх зніміть великим планом.

Що більше фотографій, то краще. В оголошення можна додати максимум вісім знімків (виняток – категорії «Авто» та «Нерухомість», де дозволяється 24). Що стосується технічних характеристик, то світлини найкраще відображатимуться на платформі за максимальної «ваги» 5 МБ і розміру 2000×2000 пікселів.

Створіть якісне оголошення

Створити оголошення на OLX – легко, потрібно просто заповнити запропоновані поля: скласти заголовок, додати фото, опис, ціну, стан (новий або б/в), свої контактні дані, а також ключові характеристики товару. Останні можуть відрізнятися залежно від категорії. Наприклад, якщо продаєте одяг, вас попросять вказати його розмір, а якщо смартфон, то його марку, діагональ екрану та операційну систему.

Як правильно продати товар? Що ви не збиралися б продавати, радимо завжди заповнювати всі поля, нічого не пропускаючи: завдяки цьому користувачі швидше знайдуть ваше оголошення.

Особливу увагу приділіть заголовку та опису:

  • у заголовку чітко вкажіть, що пропонуєте: назву товару, бренд, ключові характеристики, на які покупці насамперед звертають увагу (розмір, матеріал, технічні параметри);
  • в описі докладніше опишіть характеристики, а також розкажіть про переваги товару (наприклад, якщо продаєте пуховик, то можна вказати, що в ньому не холодно навіть у великий «мінус»), опишіть дефекти, якщо вони є, за потреби додайте точні виміри в сантиметрах. Що більше інформації, то привабливіше ваше оголошення.

Дотримуйтеся правил

Важливо не тільки якісно описати товар, а й дотримуватися правил публікації на платформі. Кожне оголошення на OLX проходить швидку модерацію, і якщо воно порушує ці правила – його відхиляють.

Наприклад, не можна створювати кілька оголошень з тим самим товаром або продавати в оголошенні більше однієї речі. Ціна має бути реальною, а не умовною (наприклад, 1 грн).

Відмовтеся від заголовків, що «кричать», написаних великими літерами (крім абревіатур), з численними знаками оклику або питання. Також не потрібно додавати в заголовок ключові слова, що повторюються. Наприклад, «Замовити портрет. Портрет на замовлення Київ. Київ замовити портрет у Києві». Це виглядає як спам та відштовхує потенційних покупців. До того ж пошукові системи теж можуть не проіндексувати таке оголошення, і воно не потрапить до пошукової видачі.

Дізнатися детальніше про всі правила публікації можна тут.

Підключіть рекламу

Щомісяця продавці публікують на OLX близько 3 млн нових оголошень. Старі швидко опиняються на останніх сторінках списку публікацій. Щоб ваш товар помітили, його варто рекламувати.

Як швидко продати речі на OLX? На платформі є три рекламні послуги:

  • «Підняття». Після купівлі оголошення піднімається в верх списку оголошень, ніби ви щойно його опублікували.
  • «Розміщення у ТОП». Оголошення розміщується у спеціальному виділеному блоці над рештою публікацій.
  • «VIP-оголошення». Ваша пропозиція – на головній сторінці OLX.

👉 Активуйте рекламні послуги в наборах і оголошення буде в ТОП цілий тиждень.

Що спрацює найкраще, окрема послуга чи набір, залежить від товару та сезону. Наприклад, щоб продати популярну річ (що має попит, дивіться тут), може бути достатньо «Підняття». При цьому якщо схожих пропозицій дуже багато, краще вибрати «Розміщення в ТОП» або рекламний набір «Швидкий продаж», до якого входять три підняття в верх списку та розміщення в ТОП на тиждень.

Що ви не збиралися б продавати, радимо завжди заповнювати всі поля, нічого не пропускаючи: завдяки цьому користувачі швидше знайдуть ваше оголошення.

Відповідайте швидко, ввічливо та докладно

Навіть якщо ви добре описали товар в оголошенні, зазвичай у потенційних покупців все одно виникають запитання. Ваше завдання – відповідати на них швидко (найкраще – протягом 15 хвилин), ввічливо та детально, щоб клієнт не пішов до іншого продавця.

Від того, наскільки людині сподобається спілкуватися з вами, залежить не тільки продаж, а й ваш рейтинг на OLX, який бачать усі користувачі. Кожен покупець може оцінити вас, поставивши «погано», «добре» або «відмінно». Що більше позитивних оцінок, то краще для майбутніх продажів.

Завжди продавайте з OLX Доставка

Послуга захищає всіх учасників угоди від можливого обману. Гроші за товар прийдуть на картку протягом 2-х годин після того, як покупець огляне і забере його в поштовому відділенні.

Також з OLX Доставка ви застраховані від зайвих витрат: якщо людина не прийде за покупкою або вона не сподобається, посилка повернеться до вас безкоштовно.

Як продавати на OLX з доставкою – ознайомтесь з інформацією на сторінці.

    Вашу заявку відправлено
    Помилка