Пройти опитування

Спілка українських підприємців. Об’єднуємо сили заради підприємців.

Підприємці, ми пишаємось вашою стійкістю та дякуємо вам, що у найскладніші часи, ви продовжуєте бути опорою для економіки нашої держави.

Аби надати вам ще більше можливостей та інструментів для розвитку бізнесу, ми ознайомлюємо вас з пропозиціями від Спілки українських підприємців.

Також для учасників СУП та платформи OLX ми створили унікальні умови, більш детально у розділі: “Можливості для учасників від СУП та партнерів”.

З першого дня СУП сприяє комфортному бізнес-клімату в Україні та допомагає бізнесу будувати змістовний та ефективний діалог з органами державної влади.

Ключова компетенція Спілки – розробка та адвокація законодавчих змін, спрямованих на покращення ведення бізнесу в Україні, створення рівних умов для гри та впровадження реформ, важливих для національного економічного зростання.

За останні шість місяців, на тлі повномасштабного російського вторгнення в Україну, Спілка українських підприємців зосередила свої зусилля на наданні підтримки підприємствам, які працюють у складних умовах воєнної економіки, та допомозі уряду у післявоєнному відновленні країни.

 

СУП має власний аналітичний центр, центр захисту бізнесу та центр міжнародного співробітництва.

 

Аналітичний центр аналізує законодавчу базу, що впливає на підприємницьку діяльність в окремих галузях чи в цілому, опрацьовує ініціативи членів, – розробляє пропозиції щодо законодавчих змін до органів державної влади всіх рівнів, бере участь у робочих групах та громадських радах, створених при органах виконавчої влади, розробляє проекти законів і нормативних актів.

✔ Метою Центру захисту бізнесу СУП є посилення функції захисту бізнесу СУП від неправомірних дій чи бездіяльності правоохоронних та/або контролюючих органів.

Центр міжнародного співробітництва допомагає українському бізнесу виходити на нові зовнішні ринки та шукати партнерів, а також надає інформацію про умови виходу на перспективні ринки.

 

СУП має 8 галузевих комітетів.

 

Ключовою функцією цих комітетів є виявлення системних проблем, що гальмують розвиток у відповідних галузях, і напрацювання конкретних пропозицій щодо якісних законодавчих змін.

Спілка має величезний досвід у створенні та організації освітніх і практичних програм для бізнесу, зокрема для малого та середнього бізнесу, і підтримує постійний діалог з урядом, організовує зустрічі на найвищому рівні для членів з державними службовцями, де бізнес може повідомити свої пропозиції владі.

Що ми робимо для підприємців

Що ми робимо для підприємців - фото №0839573777 Консолідуємо, представляємо та захищаємо інтереси українського бізнесу
Що ми робимо для підприємців - фото №0839573777 Створюємо комфортний бізнес-клімат
Що ми робимо для підприємців - фото №0839573777 Стимулюємо і підтримуємо експорт українських товарів
Що ми робимо для підприємців - фото №0839573777 Забезпечуємо формування позитивного іміджу підприємця і підприємництва в суспільстві

Можливості для учасників від СУП та партнерів

Можливості для учасників від СУП та партнерів - фото №0513779779 Інформаційна підтримка Вебінари, тренінги та практикуми з юридичних та фінансових питань Детальніше
Можливості для учасників від СУП та партнерів - фото №0335182576 Унікальні умови на онлайн-платформі OLX Безоплатні оголошення, брендований магазин, персональний менеджер та знижки на просування до - 70% Детальніше
Можливості для учасників від СУП та партнерів - фото №02625770341 Консультації з питань виходу на нові ринки Як знайти програми підтримки, організувати В2В зустрічі в рамках Центру міжнародного співробітництва Детальніше
Можливості для учасників від СУП та партнерів - фото №01981555324 Захист бізнесу Допомога у разі безпідставних кримінальних проваджень та при неправомірних діях контролюючих органів Детальніше

Бізнес під час війни

Ознайомтесь з важливою інформацією для бізнесу під час війни : зміни до програми 5-7-9, урядові програми та ініціативи з підтримки бізнесу, оплата праці та трудові відносини, та багато іншого

Програма професійної сертифікації від Google

Запрошуємо компанії малого та середнього бізнесу взяти участь у Програмі професійної сертифікації від Google на платформі Coursera, щоб ваші співробітники змогли підвищити кваліфікацію та здобути необхідні навички, для нових перспектив розвитку вашого бізнесу.

Для участі у програмі буде обрано 1000 компаній в Україні.

Програма професійної сертифікації від Google - фото №02344624191

Як стати членом СУП

Щоб стати членами СУП, необхідно: заповнити анкету на сайті або написати на пошту [email protected]

Вашу заявку відправлено
Помилка
Пройти опитування Опитування