Спілка українських підприємців. Об’єднуємо сили заради підприємців.

Підприємці, ми пишаємось вашою стійкістю та дякуємо вам, що у найскладніші часи, ви продовжуєте бути опорою для економіки нашої держави.

Аби надати вам ще більше можливостей та інструментів для розвитку бізнесу, ми ознайомлюємо вас з пропозиціями від Спілки українських підприємців.

Також для учасників СУП та платформи OLX ми створили унікальні умови, більш детально у розділі: “Можливості для учасників від СУП та партнерів”.

З першого дня СУП сприяє комфортному бізнес-клімату в Україні та допомагає бізнесу будувати змістовний та ефективний діалог з органами державної влади.

Ключова компетенція Спілки – розробка та адвокація законодавчих змін, спрямованих на покращення ведення бізнесу в Україні, створення рівних умов для гри та впровадження реформ, важливих для національного економічного зростання.

За останні шість місяців, на тлі повномасштабного російського вторгнення в Україну, Спілка українських підприємців зосередила свої зусилля на наданні підтримки підприємствам, які працюють у складних умовах воєнної економіки, та допомозі уряду у післявоєнному відновленні країни.

 

СУП має власний аналітичний центр, центр захисту бізнесу та центр міжнародного співробітництва.

 

Аналітичний центр аналізує законодавчу базу, що впливає на підприємницьку діяльність в окремих галузях чи в цілому, опрацьовує ініціативи членів, – розробляє пропозиції щодо законодавчих змін до органів державної влади всіх рівнів, бере участь у робочих групах та громадських радах, створених при органах виконавчої влади, розробляє проекти законів і нормативних актів.

✔ Метою Центру захисту бізнесу СУП є посилення функції захисту бізнесу СУП від неправомірних дій чи бездіяльності правоохоронних та/або контролюючих органів.

Центр міжнародного співробітництва допомагає українському бізнесу виходити на нові зовнішні ринки та шукати партнерів, а також надає інформацію про умови виходу на перспективні ринки.

Отримання Україною статусу кандидата на членство в ЄС стало безперечним підґрунтям для реалізації критично важливих змін в Україні. Це – наше вікно можливостей щодо впровадження нових процесів та механізмів, розбудови ефективного діалогу між владою та бізнесом, а також імплементації дієвих реформ. Саме тому Спілка українських підприємців розпочала роботу над євроінтеграційною кампанією для швидкої переорієнтації бізнесу. Проєкт реалізується за підтримки Європейського союзу. Мета кампанії – забезпечити українських підприємців доступом до консолідованої інформації щодо важливих євроінтеграційних реформ шляхом аналізу найбільш релевантних acquis ЄС та процесу гармонізації вітчизняного законодавства.

У фокусі ініціативи – питання апроксимації вітчизняних законодавчих регуляцій до європейської практики, зокрема у таких сферах, як: вільний рух товарів і капіталу, конкурентна політика, соціальна політика та зайнятість, митні питання та оподаткування, законодавчі ініціативи щодо експортних законів та умов торгівлі. Ознайомитися з дайджестами, в яких зібрана уся інформація, можна на сайті СУП.

Також Центр захисту бізнесу СУП розробив покрокову інструкцію, як бізнесу зафіксувати збитки, спричинені війною, щоб потім отримати компенсацію на відновлення. Завантажити методичку можна за посиланням.

 

СУП має 8 галузевих комітетів.

 

Ключовою функцією цих комітетів є виявлення системних проблем, що гальмують розвиток у відповідних галузях, і напрацювання конкретних пропозицій щодо якісних законодавчих змін.

Спілка має величезний досвід у створенні та організації освітніх і практичних програм для бізнесу, зокрема для малого та середнього бізнесу, і підтримує постійний діалог з урядом, організовує зустрічі на найвищому рівні для членів з державними службовцями, де бізнес може повідомити свої пропозиції владі.

Що ми робимо для підприємців

Що ми робимо для підприємців - фото №0839573777 Консолідуємо, представляємо та захищаємо інтереси українського бізнесу
Що ми робимо для підприємців - фото №0839573777 Створюємо комфортний бізнес-клімат
Що ми робимо для підприємців - фото №0839573777 Стимулюємо і підтримуємо експорт українських товарів
Що ми робимо для підприємців - фото №0839573777 Забезпечуємо формування позитивного іміджу підприємця і підприємництва в суспільстві

Можливості для учасників від СУП та партнерів

Можливості для учасників від СУП та партнерів - фото №0513779779 Інформаційна підтримка Вебінари, тренінги та практикуми з юридичних та фінансових питань Детальніше
Можливості для учасників від СУП та партнерів - фото №0335182576 Унікальні умови на онлайн-платформі OLX Безоплатні оголошення, брендований магазин, персональний менеджер та знижки на просування до - 70% Детальніше
Можливості для учасників від СУП та партнерів - фото №02625770341 Консультації з питань виходу на нові ринки Як знайти програми підтримки, організувати В2В зустрічі в рамках Центру міжнародного співробітництва Детальніше
Можливості для учасників від СУП та партнерів - фото №01981555324 Захист бізнесу Допомога у разі безпідставних кримінальних проваджень та при неправомірних діях контролюючих органів Детальніше

Бізнес під час війни

Ознайомтесь з важливою інформацією для бізнесу під час війни :

  • зміни до програми 5-7-9,
  • урядові програми та ініціативи з підтримки бізнесу,
  • оплата праці та трудові відносини, та багато іншого.
Бізнес під час війни - фото №03222002789

Як стати членом СУП

Щоб стати членами СУП, необхідно: заповнити анкету на сайті або написати на пошту [email protected]

Вашу заявку відправлено
Помилка