Здавайте житло максимально швидко

OLX Нерухомість – лідер у довгостроковій оренді. Нам довіряють рієлтори, агенції, власники, а користувачі шукають житло саме тут: кількість оголошень та відвідувань постійно зростає. Угоди укладаються дуже швидко – об’єкт можна здати за один день!

OLX Довгострокова оренда житла у цифрах

2,6 млн

відвідувачів на місяць

30,1 млн

переглядів оголошень на місяць

0,7 млн

відгуків на оголошення на місяць

1,7 млн

пошукових запитів на місяць

Чому варто розміщувати оголошення

Великий вибір пропозицій Великий вибір пропозицій Близько 40 тис. актуальних пропозицій з усієї Україні з реальними цінами.
Швидкий пошук орендарів Швидкий пошук орендарів Середня кількість відгуків на одне оголошення – 18-20.
Зручність використання Зручність використання Користувачам зручно фільтрувати підхожі варіанти як на сайті, так і в додатку.

Пакети

Для рієлторів та агенцій ми створили спеціальні пакети. Ви зможете розмістити оголошення про нерухомість, а також отримаєте додаткові можливості, щоб ефективніше просувати ваші пропозиції та виділитися серед конкурентів.

Купуючи будь-який з пакетів на OLX Нерухомість, у вас з’явиться доступ до бізнес-сторінки. Заповніть її, щоб розповісти про ваші послуги та переваги для покупців або орендарів.

Як отримати більше відгуків

Створіть ефективне оголошення
Заголовок має бути лаконічним і точним. Вкажіть, якщо здаєте житло у житловому комплексі, без комісії чи готові до торгу. Зверніть увагу на переваги об'єкта, наприклад розташування, наявність техніки, готовність прийняти орендарів з тваринами. Додайте реальні та чіткі фото. Встановіть ринкову ціну.
Налаштуйте брендовану бізнес-сторінку
Після купівлі пакету розміщень у вас з'являється можливість заповнити бізнес-сторінку. Розкажіть клієнтам, чому варто орендувати житло саме у вас. Що більше інформації, то сильніша довіра користувачів.
Розміщуйте та рекламуйте оголошення в піковий час
У кожній категорії на OLX є пікові дні та години, коли користувачі найактивніші. Дізнатися цю інформацію можна у персонального менеджера. Саме тоді варто розмістити оголошення про оренду житла та його рекламувати. Найефективніше просуватися за допомогою рекламних наборів «Швидкий продаж» або «Турбо продаж»: з ними ви заощаджуєте час та гроші.
Будьте клієнтоорієнтованими
Не пропускайте жодного дзвінка чи повідомлення. Ввічливо відповідайте на запитання, які вам ставлять. Приємне спілкування збільшує шанси на угоду та допомагає отримати позитивні відгуки.
1 4

Залучайте більше клієнтів

Дізнайтеся все про рекламу на OLX і просувайте свої оголошення

Вашу заявку відправлено
Помилка