Здавайте житло максимально швидко

OLX Нерухомість – лідер у довгостроковій оренді. Нам довіряють рієлтори, агенції, власники, а користувачі шукають житло саме тут: кількість оголошень та відвідувань постійно зростає. Угоди укладаються дуже швидко – об’єкт можна здати за один день!

OLX Довгострокова оренда житла у цифрах

2,6 млн

відвідувачів на місяць

30,1 млн

переглядів оголошень на місяць

0,7 млн

відгуків на оголошення на місяць

1,7 млн

пошукових запитів на місяць

Чому варто розміщувати оголошення

Великий вибір пропозицій Великий вибір пропозицій Близько 40 тис. актуальних пропозицій з усієї Україні з реальними цінами.
Швидкий пошук орендарів Швидкий пошук орендарів Середня кількість відгуків на одне оголошення – 18-20.
Зручність використання Зручність використання Користувачам зручно фільтрувати підхожі варіанти як на сайті, так і в додатку.

Пакети

Для рієлторів та агенцій ми створили спеціальні пакети. Ви зможете розмістити оголошення про нерухомість, а також отримаєте додаткові можливості, щоб ефективніше просувати ваші пропозиції та виділитися серед конкурентів.

Купуючи будь-який з пакетів на OLX Нерухомість, у вас з’явиться доступ до бізнес-сторінки. Заповніть її, щоб розповісти про ваші послуги та переваги для покупців або орендарів.

Як отримати більше відгуків

Створіть ефективне оголошення
Заголовок має бути лаконічним і точним. Вкажіть, якщо здаєте житло у житловому комплексі, без комісії чи готові до торгу. Зверніть увагу на переваги об'єкта, наприклад розташування, наявність техніки, готовність прийняти орендарів з тваринами. Додайте реальні та чіткі фото. Встановіть ринкову ціну.
Налаштуйте брендовану бізнес-сторінку
Після купівлі пакету розміщень у вас з'являється можливість заповнити бізнес-сторінку. Розкажіть клієнтам, чому варто орендувати житло саме у вас. Що більше інформації, то сильніша довіра користувачів.
Розміщуйте та рекламуйте оголошення в піковий час
У кожній категорії на OLX є пікові дні та години, коли користувачі найактивніші. Дізнатися цю інформацію можна у персонального менеджера. Саме тоді варто розмістити оголошення про оренду житла та його рекламувати. Найефективніше просуватися за допомогою рекламних наборів «Швидкий продаж» або «Турбо продаж»: з ними ви заощаджуєте час та гроші.
Будьте клієнтоорієнтованими
Не пропускайте жодного дзвінка чи повідомлення. Ввічливо відповідайте на запитання, які вам ставлять. Приємне спілкування збільшує шанси на угоду та допомагає отримати позитивні відгуки.
1 4

Популярні питання

 • Чому не можна вказувати теги в заголовку оголошення?

  Пошукові системи можуть сприйняти теги (повторювані ключові слова) як спам і не проіндексувати ваше оголошення. Через це воно не потрапить до результатів пошуку. Також теги заважають користувачеві знайти об’єкт, який він шукає. До того ж ми видаляємо всі оголошення з тегами, але даємо можливість їх відредагувати. Якщо користувач знову спробує розмістити таку пропозицію, тоді видалимо її назавжди. Вартість оголошення та рекламних послуг не повертається.

 • Чому не можна заміняти об’єкт нерухомості в оголошенні, якщо я здав його за два дні?

  Це порушує правила публікації на OLX. Щоб запропонувати потенційним орендарям інший об’єкт, необхідно створити нове оголошення. Якщо ви використали всі безкоштовні публікації, придбайте пакет оголошень або додаткове розміщення. 

 • Чим відрізняються пакети «Старт», «Преміум», «Мега»?

  Будь-який з них дає можливість створити бізнес-сторінку та відкрити свій OLX-магазин. Строк дії всіх трьох пакетів – 30 днів. Ключова різниця – додаткові переваги, які отримаєте після купівлі.

   

  Наприклад, із пакетом «Старт» ви зможете додати логотип компанії на свою бізнес-сторінку та отримаєте доступ до статистики оголошень за 60 днів.

   

  З пакетом «Преміум» ви отримаєте бізнес-сторінку оновленого формату, зможете завантажити банер, а в мобільному додатку покупці бачитимуть лише ваші оголошення, а не пропозиції конкурентів. У пакет входять три автопідняття кожного оголошення на 7-й, 14-й та 21-й дні протягом місяця. Також ви отримуєте доступ до статистики оголошень за 90 днів.

   

  У пакету «Мега» – ті самі переваги, що й у «Преміума». Його головна відмінність – можливість публікувати оголошення в кількох рубриках, а не лише в одній.

   

  Детальна інформація про пакети – за посиланням.

 • Скільки коштує пакет розміщень?

  Ціна залежить від рубрики, її популярності, середньої вартості товарів у ній та кількості оголошень. За посиланням – усі ціни на пакети розміщень.

 • Що робити, якщо закінчилися безкоштовні оголошення, але пакет не потрібен, тому що продаю на OLX небагато об’єктів?

  Ви можете купити потрібну кількість додаткових розміщень. Строк дії – 30 днів. Можна вибрати стандартне або преміум розміщення. Останнє дає такі переваги:

   

  📌можливість розмістити банер і логотип на сторінці вашого оголошення;

  📌три автоматичні підняття оголошення у списку товарів у вашій рубриці.

   

  Детальніше – тут.

 • Як вибрати рекламні послуги на OLX?

  Ви можете вибрати як окремі рекламні послуги, так і готові промонабори.

   

  «Легкий старт» – ідеальний варіант, щоб спробувати, як працюють платні послуги OLX та оцінити їхню ефективність. У наборі одна послуга – ТОП-оголошення на 3 дні. Ваша пропозиція розміщуватиметься у спеціальному виділеному блоці над усіма іншими.

   

  «Швидкий продаж» – найпопулярніший рекламний набір серед користувачів. Оптимальний варіант за ціною та ефективністю. У набір входять такі послуги: ТОП-оголошення на 7 днів і три автоматичні підняття товару у загальному списку – за 2, 4 та 6 днів після купівлі.

   

  «Турбо продаж» – набір дає можливість охопити максимальну кількість користувачів в Україні. У нього входять три послуги: ТОП-оголошення на 30 днів, 9 автоматичних підняттів товару в загальному списку за 3, 6, 9, 12, 15, 18, 21, 24 і 27 днів після купівлі, VIP-оголошення (розміщення на головній сторінці OLX) на 7 днів.

   

  Детально про рекламу на нашій платформі – тут

Залучайте більше клієнтів

Дізнайтеся все про рекламу на OLX і просувайте свої оголошення

Вашу заявку відправлено
Помилка