Офіс, склад або магазин? Продасте та здасте тут!

Категорія комерційної нерухомості на OLX – лідер на ринку профільних онлайн-ресурсів України. Користувачі шукають об’єкти – від магазинів і складів до офісів та СТО, саме тут: їм зручно переглядати та фільтрувати варіанти.

У нас є всі інструменти, щоб ви якнайкраще представили свою нерухомість і залучили клієнтів.

OLX Комерційна нерухомість у цифрах

1,2 млн

відвідувачів на місяць

7,9 млн

переглядів оголошень на місяць

84 тис

відгуків на оголошення на місяць

0,4 млн

пошукових запитів на місяць

Чому варто розміщувати оголошення

Залучайте клієнтів вигідними умовами Залучайте клієнтів вигідними умовами Вказуйте вартість всього об'єкта чи квадратного метра.
Користувачі шукають комерційні об'єкти саме на OLX Користувачі шукають комерційні об'єкти саме на OLX Кожне оголошення отримує в середньому 6 відгуків на місяць.

Зручно вибирати нерухомість Зручно вибирати нерухомість Можна фільтрувати оголошення як за ціною та площею, так і за призначенням.

Пакети

Для рієлторів та агенцій ми створили спеціальні пакети. Ви зможете розмістити оголошення про нерухомість, а також отримаєте додаткові можливості, щоб ефективніше просувати ваші пропозиції та виділитися серед конкурентів.

Купуючи будь-який з пакетів на OLX Нерухомість, у вас з’явиться доступ до бізнес-сторінки. Заповніть її, щоб розповісти про ваші послуги та переваги для покупців або орендарів.

<p>Пакети</p>

Як отримати більше відгуків

Створіть ефективне оголошення
Щоб правильно подати оголошення про продаж комерційної нерухомості, в заголовку вкажіть, що продаєте або здаєте, площу об'єкта. Складаючи оголошення, обов'язково заповніть усі поля, зокрема «Тип нерухомості», – так вашу пропозицію швидше знайдуть. Додайте реальні, чіткі та світлі фото. Встановіть ринкову ціну.
Налаштуйте брендовану бізнес-сторінку
Після купівлі пакету розміщень у вас з'являється можливість заповнити бізнес-сторінку. Розкажіть клієнтам, чому варто купувати житло у вас. Розміщення банера, бонусні автопідняття оголошень, вигідне відображення об'єктів у додатку – активуйте всі можливості бізнес-сторінки, купивши один із преміум пакетів.
Розміщуйте та рекламуйте оголошення в піковий час
У кожній категорії на OLX є пікові дні та години, коли користувачі найактивніші. Саме тоді варто розмістити оголошення про продаж комерційної нерухомості та його рекламувати. Найкраще публікуватися у робочі дні з 11.00 до 16.00. Детальнішу інформацію можна дізнатися у персонального менеджера.
Будьте клієнтоорієнтованими
Не пропускайте жодного дзвінка чи повідомлення. Ввічливо відповідайте на запитання, які вам ставлять. Приємне спілкування збільшує шанси на угоду та допомагає отримати позитивні відгуки.
1 4

Популярні питання

 • Чому в одному оголошенні не можна описувати кілька приміщень з однієї будівлі?

  Це порушує правила публікації на OLX. В одному оголошенні можна пропонувати орендувати чи купити лише один об’єкт комерційної нерухомості. До того ж потенційному клієнту важливо відразу розуміти, скільки коштує той чи інший варіант. Коли кожен з них описаний в окремому оголошенні, це спрощує пошук та вибір пропозицій.

 • Чому для одного об’єкта комерційної нерухомості не можна вибрати декілька цільових призначень?

  Якщо ваш об’єкт підходить бізнесу з різних галузей, то під час створення оголошення оберіть характеристику – «Приміщення вільного призначення».

 • Як вказувати вартість комерційної нерухомості – за весь об’єкт чи квадратний метр?

  За весь об’єкт. Потенційні покупці насамперед хочуть оцінити, чи підходить їм те чи інше приміщення за ціною, і фільтрують усі пропозиції за вартістю, щоб звузити вибір підхожих об’єктів.

 • Чим відрізняються пакети «Старт», «Преміум», «Мега»?

  Будь-який з них дає можливість створити бізнес-сторінку та відкрити свій OLX-магазин. Строк дії всіх трьох пакетів – 30 днів. Ключова різниця – додаткові переваги, які отримаєте після купівлі.

   

  Наприклад, із пакетом «Старт» ви зможете додати логотип компанії на свою бізнес-сторінку та отримаєте доступ до статистики оголошень за 60 днів.

   

  З пакетом «Преміум» ви отримаєте бізнес-сторінку оновленого формату, зможете завантажити банер, а в мобільному додатку покупці бачитимуть лише ваші оголошення, а не пропозиції конкурентів. У пакет входять три автопідняття кожного оголошення на 7-й, 14-й та 21-й дні протягом місяця. Також ви отримуєте доступ до статистики оголошень за 90 днів.

   

  У пакету «Мега» – ті самі переваги, що й у «Преміума». Його головна відмінність – можливість публікувати оголошення в кількох рубриках, а не лише в одній.

   

  Детальна інформація про пакети – за посиланням.

 • Скільки коштує пакет розміщень?

  Ціна залежить від рубрики, її популярності, середньої вартості товарів у ній та кількості оголошень. За посиланням – усі ціни на пакети розміщень.

 • Що робити, якщо закінчилися безкоштовні оголошення, але пакет не потрібен, тому що продаю на OLX небагато об’єктів?

  Ви можете купити потрібну кількість додаткових розміщень. Строк дії – 30 днів. Можна вибрати стандартне або преміум розміщення. Останнє дає такі переваги:

   

  📌можливість розмістити банер і логотип на сторінці вашого оголошення;

  📌три автоматичні підняття оголошення у списку товарів у вашій рубриці.

   

  Детальніше – тут.

 • Як вибрати рекламні послуги на OLX?

  Ви можете вибрати як окремі рекламні послуги, так і готові промонабори.

   

  «Легкий старт» – ідеальний варіант, щоб спробувати, як працюють платні послуги OLX та оцінити їхню ефективність. У наборі одна послуга – ТОП-оголошення на 3 дні. Ваша пропозиція розміщуватиметься у спеціальному виділеному блоці над усіма іншими.

   

  «Швидкий продаж» – найпопулярніший рекламний набір серед користувачів. Оптимальний варіант за ціною та ефективністю. У набір входять такі послуги: ТОП-оголошення на 7 днів і три автоматичні підняття товару у загальному списку – за 2, 4 та 6 днів після купівлі.

   

  «Турбо продаж» – набір дає можливість охопити максимальну кількість користувачів в Україні. У нього входять три послуги: ТОП-оголошення на 30 днів, 9 автоматичних підняттів товару в загальному списку за 3, 6, 9, 12, 15, 18, 21, 24 і 27 днів після купівлі, VIP-оголошення (розміщення на головній сторінці OLX) на 7 днів.

   

  Детально про рекламу на нашій платформі – тут

Залучайте більше клієнтів

Дізнайтеся все про рекламу на OLX і просувайте свої оголошення

Вашу заявку відправлено
Помилка