Офіс, склад або магазин? Продасте та здасте тут!

Категорія комерційної нерухомості на OLX – лідер на ринку профільних онлайн-ресурсів України. Користувачі шукають об’єкти – від магазинів і складів до офісів та СТО, саме тут: їм зручно переглядати та фільтрувати варіанти.

У нас є всі інструменти, щоб ви якнайкраще представили свою нерухомість і залучили клієнтів.

OLX Комерційна нерухомість у цифрах

1,2 млн

відвідувачів на місяць

7,9 млн

переглядів оголошень на місяць

84 тис

відгуків на оголошення на місяць

0,4 млн

пошукових запитів на місяць

Чому варто розміщувати оголошення

Залучайте клієнтів вигідними умовами Залучайте клієнтів вигідними умовами Вказуйте вартість всього об'єкта чи квадратного метра.
Користувачі шукають комерційні об'єкти саме на OLX Користувачі шукають комерційні об'єкти саме на OLX Кожне оголошення отримує в середньому 6 відгуків на місяць.

Зручно вибирати нерухомість Зручно вибирати нерухомість Можна фільтрувати оголошення як за ціною та площею, так і за призначенням.

Пакети

Для рієлторів та агенцій ми створили спеціальні пакети. Ви зможете розмістити оголошення про нерухомість, а також отримаєте додаткові можливості, щоб ефективніше просувати ваші пропозиції та виділитися серед конкурентів.

Купуючи будь-який з пакетів на OLX Нерухомість, у вас з’явиться доступ до бізнес-сторінки. Заповніть її, щоб розповісти про ваші послуги та переваги для покупців або орендарів.

Як отримати більше відгуків

Створіть ефективне оголошення
Щоб правильно подати оголошення про продаж комерційної нерухомості, в заголовку вкажіть, що продаєте або здаєте, площу об'єкта. Складаючи оголошення, обов'язково заповніть усі поля, зокрема «Тип нерухомості», – так вашу пропозицію швидше знайдуть. Додайте реальні, чіткі та світлі фото. Встановіть ринкову ціну.
Налаштуйте брендовану бізнес-сторінку
Після купівлі пакету розміщень у вас з'являється можливість заповнити бізнес-сторінку. Розкажіть клієнтам, чому варто купувати житло у вас. Розміщення банера, бонусні автопідняття оголошень, вигідне відображення об'єктів у додатку – активуйте всі можливості бізнес-сторінки, купивши один із преміум пакетів.
Розміщуйте та рекламуйте оголошення в піковий час
У кожній категорії на OLX є пікові дні та години, коли користувачі найактивніші. Саме тоді варто розмістити оголошення про продаж комерційної нерухомості та його рекламувати. Найкраще публікуватися у робочі дні з 11.00 до 16.00. Детальнішу інформацію можна дізнатися у персонального менеджера.
Будьте клієнтоорієнтованими
Не пропускайте жодного дзвінка чи повідомлення. Ввічливо відповідайте на запитання, які вам ставлять. Приємне спілкування збільшує шанси на угоду та допомагає отримати позитивні відгуки.
1 4

Залучайте більше клієнтів

Дізнайтеся все про рекламу на OLX і просувайте свої оголошення

Вашу заявку відправлено
Помилка