Житло мрії знаходять у «Новобудовах»

«Новобудови» – нова категорія на OLX з якісними та актуальними пропозиціями від забудовників, агенцій, які їх представляють, і власників. Користувачі легко знаходять те, що потрібно: всі варіанти нового житла – в одному місці, їх зручно вибирати за допомогою детальних фільтрів. Шлях до угоди скорочується!

OLX Новобудови у цифрах

593 тис

відвідувачів на місяць

2,3 млн

переглядів оголошень на місяць

13 тис

відгуків на оголошення на місяць

40 тис

пошукових запитів на місяць

Чому варто розміщуватися у «Новобудовах»

Аудиторія Аудиторія Щомісяця на OLX Нерухомість заходить понад 7 млн ​​користувачів з усієї України. Вибираючи житло, покупці активно розглядають усі варіанти, зокрема й у «Новобудовах»
Ефективність Ефективність Залучайте потенційних покупців за найнижчою вартістю на ринку профільних онлайн-ресурсів
Якість Якість Ми ретельно перевіряємо оголошення, щоб «відсіювати» неактуальні пропозиції та дублі. Ваші об'єкти неодмінно побачать

Пакети

Для рієлторів та агенцій ми створили спеціальні пакети. Ви зможете розмістити оголошення про нерухомість, а також отримаєте додаткові можливості, щоб ефективніше просувати ваші пропозиції та виділитися серед конкурентів.

Купуючи будь-який з пакетів на OLX Нерухомість, у вас з’явиться доступ до бізнес-сторінки. Заповніть її, щоб розповісти про ваші послуги та переваги для покупців або орендарів.

Залучайте більше клієнтів

Дізнайтеся все про рекламу на OLX і просувайте свої оголошення

Як отримати більше відгуків

Створіть ефективне оголошення
Заголовок має бути лаконічним і точним. Завжди вказуйте у ньому назву житлового комплексу. Якомога детальніше опишіть об'єкт, зверніть увагу покупця на його переваги, наприклад, розташування. Додайте реальні, чіткі та світлі фото житла та комплексу. Встановіть ринкову ціну.
Налаштуйте брендовану бізнес-сторінку
Після купівлі пакету розміщень у вас з'являється можливість заповнити бізнес-сторінку та ефективніше розвиватися на платформі. Розкажіть про себе, виділіть ключові переваги. Поясніть, чому варто купувати житло саме у вас. Що більше інформації, то сильніша довіра користувачів.
Розміщуйте та рекламуйте оголошення в піковий час
У кожній категорії на нашій платформі є пікові дні та години, коли користувачі найактивніші. Дізнатися цю інформацію можна у персонального менеджера. Саме тоді й варто розміщувати та активувати рекламу для новобудов на OLX. Найефективніше просувати їх за допомогою рекламних наборів «Швидкий продаж» або «Турбо продаж»: з ними ви заощаджуєте час та гроші.
Будьте клієнтоорієнтованими
Не пропускайте жодного дзвінка чи повідомлення. Ввічливо відповідайте на запитання, які вам ставлять. Приємне спілкування збільшує шанси на угоду та допомагає отримати позитивні відгуки.
1 4

Почніть продавати та здавати на OLX

Вашу заявку відправлено
Помилка