Житло мрії знаходять у «Новобудовах»

«Новобудови» – нова категорія на OLX з якісними та актуальними пропозиціями від забудовників, агенцій, які їх представляють, і власників. Користувачі легко знаходять те, що потрібно: всі варіанти нового житла – в одному місці, їх зручно вибирати за допомогою детальних фільтрів. Шлях до угоди скорочується!

OLX Новобудови у цифрах

593 тис

відвідувачів на місяць

2,3 млн

переглядів оголошень на місяць

13 тис

відгуків на оголошення на місяць

40 тис

пошукових запитів на місяць

Чому варто розміщуватися у «Новобудовах»

Аудиторія Аудиторія Щомісяця на OLX Нерухомість заходить понад 7 млн ​​користувачів з усієї України. Вибираючи житло, покупці активно розглядають усі варіанти, зокрема й у «Новобудовах»
Ефективність Ефективність Залучайте потенційних покупців за найнижчою вартістю на ринку профільних онлайн-ресурсів
Якість Якість Ми ретельно перевіряємо оголошення, щоб «відсіювати» неактуальні пропозиції та дублі. Ваші об'єкти неодмінно побачать

Пакети

Для рієлторів та агенцій ми створили спеціальні пакети. Ви зможете розмістити оголошення про нерухомість, а також отримаєте додаткові можливості, щоб ефективніше просувати ваші пропозиції та виділитися серед конкурентів.

Купуючи будь-який з пакетів на OLX Нерухомість, у вас з’явиться доступ до бізнес-сторінки. Заповніть її, щоб розповісти про ваші послуги та переваги для покупців або орендарів.

<p>Пакети</p>

Залучайте більше клієнтів

Дізнайтеся все про рекламу на OLX і просувайте свої оголошення

Як отримати більше відгуків

Створіть ефективне оголошення
Заголовок має бути лаконічним і точним. Завжди вказуйте у ньому назву житлового комплексу. Якомога детальніше опишіть об'єкт, зверніть увагу покупця на його переваги, наприклад, розташування. Додайте реальні, чіткі та світлі фото житла та комплексу. Встановіть ринкову ціну.
Налаштуйте брендовану бізнес-сторінку
Після купівлі пакету розміщень у вас з'являється можливість заповнити бізнес-сторінку та ефективніше розвиватися на платформі. Розкажіть про себе, виділіть ключові переваги. Поясніть, чому варто купувати житло саме у вас. Що більше інформації, то сильніша довіра користувачів.
Розміщуйте та рекламуйте оголошення в піковий час
У кожній категорії на нашій платформі є пікові дні та години, коли користувачі найактивніші. Дізнатися цю інформацію можна у персонального менеджера. Саме тоді й варто розміщувати та активувати рекламу для новобудов на OLX. Найефективніше просувати їх за допомогою рекламних наборів «Швидкий продаж» або «Турбо продаж»: з ними ви заощаджуєте час та гроші.
Будьте клієнтоорієнтованими
Не пропускайте жодного дзвінка чи повідомлення. Ввічливо відповідайте на запитання, які вам ставлять. Приємне спілкування збільшує шанси на угоду та допомагає отримати позитивні відгуки.
1 4

Популярні питання

 • Хто може публікувати оголошення в підкатегорії «Новобудови»?

  Представники відділу продажу забудовника, інвестори, агенції нерухомості, рієлтори.

 • Які об’єкти потрібно публікувати у «Новобудовах»?

  Пропозиції від забудовників та об’єкти нерухомості до отримання права власності, зокрема продаж за перевідступом, від відділу продажів, інвесторів, агентств нерухомості.

 • Як розмістити типові об’єкти з однаковою площею, плануванням та ціною, щоб було видно, що це не дубль?

  Потрібно додати в оголошення фото планування поверху, де видно всі квартири на ньому і виділити саме ту, яку пропонує купити. Унікальні заголовок та опис – теж будуть плюсом.

 • Чому не можна вказувати розмір початкового внеску?

  Розмір початкового внеску не можна вказувати ні в полі «Ціна» під час створення оголошення, ні в описі – це порушує правила публікації на OLX. Адже так ви лише заплутаєте потенційних покупців, які насамперед обирають об’єкти нерухомості за підхожою ціною. 

 • Скільки коштує пакет розміщень?

  Ціна залежить від рубрики, її популярності, середньої вартості товарів у ній та кількості оголошень. За посиланням – усі ціни на пакети розміщень.

 • Чим відрізняються пакети «Старт», «Преміум», «Мега»?

  Будь-який з них дає можливість створити бізнес-сторінку та відкрити свій OLX-магазин. Строк дії всіх трьох пакетів – 30 днів. Ключова різниця – додаткові переваги, які отримаєте після купівлі.

   

  Наприклад, із пакетом «Старт» ви зможете додати логотип компанії на свою бізнес-сторінку та отримаєте доступ до статистики оголошень за 60 днів.

   

  З пакетом «Преміум» ви отримаєте бізнес-сторінку оновленого формату, зможете завантажити банер, а в мобільному додатку покупці бачитимуть лише ваші оголошення, а не пропозиції конкурентів. У пакет входять три автопідняття кожного оголошення на 7-й, 14-й та 21-й дні протягом місяця. Також ви отримуєте доступ до статистики оголошень за 90 днів.

   

  У пакету «Мега» – ті самі переваги, що й у «Преміума». Його головна відмінність – можливість публікувати оголошення в кількох рубриках, а не лише в одній.

   

  Детальна інформація про пакети – за посиланням.

 • Як вибрати рекламні послуги на OLX?

  Ви можете вибрати як окремі рекламні послуги, так і готові промонабори.

   

  «Легкий старт» – ідеальний варіант, щоб спробувати, як працюють платні послуги OLX та оцінити їхню ефективність. У наборі одна послуга – ТОП-оголошення на 3 дні. Ваша пропозиція розміщуватиметься у спеціальному виділеному блоці над усіма іншими.

   

  «Швидкий продаж» – найпопулярніший рекламний набір серед користувачів. Оптимальний варіант за ціною та ефективністю. У набір входять такі послуги: ТОП-оголошення на 7 днів і три автоматичні підняття товару у загальному списку – за 2, 4 та 6 днів після купівлі.

   

  «Турбо продаж» – набір дає можливість охопити максимальну кількість користувачів в Україні. У нього входять три послуги: ТОП-оголошення на 30 днів, 9 автоматичних підняттів товару в загальному списку за 3, 6, 9, 12, 15, 18, 21, 24 і 27 днів після купівлі, VIP-оголошення (розміщення на головній сторінці OLX) на 7 днів.

   

  Детально про рекламу на нашій платформі – тут

Почніть продавати та здавати на OLX

Вашу заявку відправлено
Помилка