Здавайте житло на вигідних умовах

У категорії подобової оренди на OLX – завжди виграшні пропозиції для бізнесу. Ми даємо свободу та можливості для розвитку: не контролюємо заселення, у нас немає комісії – ви платите лише за розміщення та просування оголошень.

OLX Подобова оренда житла у цифрах

1,2 млн

відвідувачів на місяць

6,5 млн

переглядів оголошень на місяць

0,5 млн

відгуків на оголошення на місяць

0,4 млн

пошукових запитів на місяць

Чому варто розміщувати оголошення

У нас немає комісії за заселення У нас немає комісії за заселення Ви платите лише за розміщення та просування оголошень. Завдяки цьому можете запропонувати клієнтам вигідніші ціни.
Велика та активна аудиторія Велика та активна аудиторія У «високий» сезон житло шукають 1,5 млн користувачів, а середня кількість відгуків на оголошення у найпопулярніших регіонах – понад 120.
Перевіряємо всі оголошення Перевіряємо всі оголошення Користувачі вибирають серед якісних і актуальних пропозицій та повертаються на OLX знову.

Пакети

Для рієлторів та агенцій ми створили спеціальні пакети. Ви зможете розмістити оголошення про нерухомість, а також отримаєте додаткові можливості, щоб ефективніше просувати ваші пропозиції та виділитися серед конкурентів.

Купуючи будь-який з пакетів на OLX Нерухомість, у вас з’явиться доступ до бізнес-сторінки. Заповніть її, щоб розповісти про ваші послуги та переваги для покупців або орендарів.

Як отримати більше відгуків

Створіть ефективне оголошення
У заголовку вкажіть, що та де ви здаєте, а також детально опишіть переваги об'єкта та інфраструктури в тексті оголошення. Розміщуйте на OLX усі доступні варіанти житла, які у вас є. Що більше опублікованих об'єктів, то вища ймовірність угоди. Так ви забезпечите собі потік відгуків та сформуєте базу постійних клієнтів.
Налаштуйте брендовану бізнес-сторінку
Після купівлі пакету розміщень у вас з'являється можливість заповнити бізнес-сторінку. Розкажіть клієнтам, чому варто орендувати житло у вас. Розміщення банера, бонусні автопідняття оголошень, вигідне відображення об'єктів у додатку – активуйте всі можливості бізнес-сторінки, купивши один із преміум пакетів.
Розміщуйте та рекламуйте оголошення в піковий час
У кожній категорії на OLX є пікові дні та години, коли користувачі найактивніші. Дізнатися цю інформацію можна у персонального менеджера. Саме тоді розміщуйте та рекламуйте об'єкти. Але не всі відразу в один і той самий час – розподіліть їх рівномірно протягом дня або кількох. Аби бути на видноті, використовуйте послугу «Підняття».
Будьте клієнтоорієнтованими
Не пропускайте жодного дзвінка чи повідомлення. Ввічливо відповідайте на запитання, які вам ставлять. Приємне спілкування збільшує шанси на угоду та допомагає отримати позитивні відгуки.
1 4

Залучайте більше клієнтів

Дізнайтеся все про рекламу на OLX і просувайте свої оголошення

Вашу заявку відправлено
Помилка