Бізнес-школа для захисників

Автори курсу: ПриватБанк, OLX Україна, EBA, Mastercard
Мова: українська
Останнє оновлення: 16.12.2024
Матеріали
Про курс

Визначення потреб у персоналі. Оцінка потреб бізнесу

Коли: вівторок, 04 лютого, 18.00 – 20.00.

Спікер: Оксана Огнєва – Директорка з розвитку талантів IT компанії Miratech. Відповідає за напрямок внутрішніх комунікаційних стратегій, навчальних проектів, ідентифікації та розвитку талантів по всьому світу, ESG та корпоративної відповідальності.
До цієї посади вона 4 роки працювала директоркою з персоналу в Jooble, де розробляла та впроваджувала HR-стратегію компанії.
Крім того, Оксана брала активну участь в Українських реформах з 2014 по 2015 рік як HR експертка від Європейського Союзу. За плечима участь в створенні НАБУ та реформ правоохоронних органів (зона відповідальності: створення систем відбору та оцінки людей). Реалізовано на приблизно 15 000 кандидатах за 6 місяців.
Оксана є експерткою із 18+ роками досвіду роботи з підбору персоналу та роботи з персоналом у різноманітних галузях, включаючи банківську справу, агро, роздрібну торгівлю, ІТ-аутсорсинг та IT продукту.
Є авторкою та лекторкою курсів зі стратегічного найму та оцінки персоналу.

Основні теми, які розглянемо на вебінарі:

  1. Визначення ключових функцій та ролей, які потребує бізнес. Аналіз поточного стану команди та виявлення прогалин.
  2. Прогнозування майбутніх потреб компанії залежно від її розвитку. Створення профілю ідеального кандидата.Визначення основних компетенцій та навичок, необхідних для виконання ролі.Аналіз культурних та командних відповідностей.
  3. Процес найму. Етапи процесу найму.Складання та публікація вакансії.Скринінг резюме та відбір кандидатів.Проведення інтерв’ю та оцінка компетенцій. Вибір найкращого кандидата та пропозиція роботи.Методи підвищення ефективності найму. Використання рекрутингових агенцій та платформ. Впровадження технологій для автоматизації скринінгу та відбору.
  4. Створення опису вакансії. Структура опису вакансії.Основні елементи: заголовок, обов’язки, вимоги, умови роботи.Як залучити увагу кандидатів: важливість привабливого та чіткого формулювання. Приклади ефективних описів вакансій. Аналіз успішних оголошень про роботу в різних галузях.Як адаптувати опис вакансії під конкретну аудиторію.
  5. Проведення інтерв’ю. Підготовка до інтерв’ю. Підготовка питань та плану інтерв’ю. Техніки поведінкових інтерв’ю для оцінки компетенцій.Техніки ефективного інтерв’ю. Використання STAR методу для оцінки ситуаційних відповідей. Визначення червоних прапорців та потенціалу розвитку.
  6. Онбординг нового співробітника. Планування онбордингу. Основні етапи онбордингу: від першого дня до завершення випробувального терміну. Важливість інтеграції у команду та культурної адаптації. Інструменти та ресурси для успішного онбордингу. Використання чек-листів, наставництва та тренінгів.Вимірювання успіху онбордингу та зворотний зв’язок.
  7. Управління та мотивація співробітників. Методи управління новими співробітниками. Встановлення чітких цілей та очікувань. Регулярний зворотний зв’язок та оцінка виконання. Мотивація та утримання талановитих працівників. Використання нематеріальних та матеріальних стимулів. Важливість визнання та розвитку кар’єрних можливостей.
Приєднатися

ПриватБанк у партнерстві з Європейською Бізнес Асоціацією, OLX Україна та компанією Mastercard започаткували “Бізнес-школу для захисників” на Privatbank Business Platform. Цей освітній проєкт надасть українським військовослужбовцям та ветеранам знання, інструменти та підтримку для успішного переходу до цивільного життя завдяки підприємництву. 

Онлайн-курс буде безплатним для захисників та захисниць. Його також зможуть пройти рідні військових, які взяли на себе керування бізнесом в тилу, поки їхні близькі люди на фронті.

Ми прагнемо допомогти захисникам і захисницям реалізувати свої підприємницькі мрії завдяки використанню вже набутих навичок та розвитку нових. “Бізнес-школа для захисників” націлена на створення та розвиток власного бізнесу та отримання необхідних знань та ресурсів для успішної реалізації підприємницьких задумів.

Вашу заявку відправлено
Помилка