OLX-магазин: переваги та відмінності від стандартних інтернет-магазинів

OLX магазин: що це, переваги та відмінності від стандартних інтернет-магазинів| OLX.ua

У сучасному світі дедалі більше підприємців шукають нові можливості для розширення власного бізнесу, а ви можете зробити це з OLX. Із появою інтернету магазини змінили свою форму і спосіб продажу товарів. Серед платформ виділяється OLX як один із варіантів для початку або масштабування бізнесу. У цій статті ми розглянемо різницю між OLX-магазином та звичайними (ІМ) інтернет-магазинами.

Бізнес на OLX та інтернет-магазин

Платформа пропонує дві основні можливості для бізнесу: бізнес-сторінку та магазин. Купуючи пакет розміщення, ви отримуєте відразу обидві ці функції. Завдяки цьому ви можете краще розвивати бізнес та просувати власний бренд. До прикладу, OLX-магазин одягу дозволяє власникам бізнесу просувати свої товари серед широкої аудиторії та управляти замовленнями і платежами.

Бізнес на OLX — це додаткова можливість, для власників бізнесу та підприємцям у всіх галузях і секторах краще продавати продукт розширивши географію та аудиторії.

OLX-магазин — це спеціалізована сторінка, за допомогою якої бізнес продає свій продукт безпосередньо клієнтам. Перевага магазину на OLX полягає в тому, що він надає більше можливостей та інструментів для управління онлайн-продажами, зокрема й можливість показувати каталоги товарів, керувати замовленнями та отримувати платежі.

Бізнес-сторінка на OLX

На бізнес-сторінці OLX ви можете налаштувати такі параметри: логотип, опис компанії, банер і віджет «Вітрина магазину» на сторінці оголошень та багато іншого. Особливість бізнес-сторінки полягає в тому, що вона відображається разом із вашими оголошеннями, надаючи їм професійного вигляду і підвищуючи довіру покупців.

Ось чому бізнес на OLX — це зручно:

  • статистика оголошень на 60/90 днів;
  • фільтр оголошень у «Моєму профілі»;
  • логотип компанії;
  • банер на сторінці оголошень;
  • віджет «Вітрина магазину» на сторінці оголошення;
  • рекомендовані оголошення на сторінці OLX-магазину;
  • бонусне автопідняття оголошень;
  • можливість експорту та імпорту оголошень.

Інтернет-магазин OLX

Магазин на OLX дозволяє розміщувати більшу кількість оголошень і має власні елементи управління. Ось чому він може стати альтернативою створенню власного інтернет-магазину на звичайних платформах електронної комерції:

  • простий в управлінні;
  • не передбачає витрат на веброзробку;
  • дозволяє швидко продавати товари або послуги.

Як активувати магазин на OLX

Щоб активувати інтернет-магазин OLX, користувачеві необхідно перейти за посиланням на бізнес-сторінку OLX і натиснути кнопку «Створити OLX-магазин».

Далі потрібно обрати категорію, параметри та оплатити бажану кількість оголошень. Клікнувши на «Мій магазин», користувач одразу отримує до нього доступ.

Інтернет-магазин OLX можна налаштувати з використанням індивідуальних корпоративних кольорів, банерів і логотипів. Також є можливість додати опис компанії та персоналізоване доменне ім’я.

Доступ до статистики

Магазини на OLX пропонують доступ до статистики про кількість відвідувачів, переглядів і продажів. Власник магазину може аналізувати цю інформацію у режимі реального часу зі свого облікового запису OLX https://www.olx.ua/uk/. Крім того, можна налаштувати функцію відстеження комерційної інформації та обрати тип даних, потрібний саме вам.

Рекламні можливості та OLX Pro

OLX пропонує декілька рекламних інструментів для просування магазину: рекламні та спонсоровані оголошення, а також рекомендовані товари.

Рекламні оголошення — це платні оголошення, які з’являються вгорі результатів пошуку.

Спонсоровані оголошення дозволяють власникам магазинів розміщувати свої товари у певних категоріях.

Рекомендовані товари відображаються на головній сторінці OLX.

OLX Pro — це послуга з доданою вартістю, що надає додаткові переваги, як-от пріоритетне обслуговування клієнтів, підвищена видимість та індивідуальні маркетингові стратегії.

Персональний менеджер OLX

Бізнес на OLX має послугу «Персональний менеджер», що допомагає власникам магазинів із налаштуванням, управлінням і кастомізацією їхніх магазинів. Персональний менеджер готовий проконсультувати щодо будь-яких питань або проблем і може надати рекомендації з оптимізації магазину для максимальних продажів і задоволення потреб клієнтів.

Інтернет-магазин олх чи конструктори: що обрати

Конструктор сайтів — це один із варіантів створення інтернет-магазину. Вони надають можливість швидко створити сайт за допомогою готових шаблонів та необхідного функціоналу. Проте деякі важливі функції можуть бути доступними лише за додаткову оплату.

Для розуміння відмінностей між інтернет-магазином OLX та ІМ на конструкторах, порівняймо їх.

Інтернет-магазин олх чи ІМ на CMS?

Окрім конструкторів сайтів, є ще одна альтернатива — індивідуально розроблений інтернет-магазин на CMS (системі управління контентом). Цей варіант потребує співпраці з веброзробниками та інвестицій, навіть якщо ви використовуєте готовий шаблон сайту. Процес передбачає роботу з кодом або CMS, тому базове розуміння веброзробки є важливим.

За допомогою CMS на кшталт WordPress, Magento або Shopify ви можете розширити можливості свого магазину, зокрема й інтеграцію з різними платіжними системами, управління запасами, знижками та акціями, створення блогу і багато іншого.

Далі ми порівняємо особливості магазину на OLX та ІМ на CMS.

Висновки

Кожен спосіб відкриття онлайн-магазину має свої переваги й недоліки. Потрібно враховувати власний бюджет і час, який ви готові виділити на розкрутку магазину, залучення трафіку й управління. Це може потребувати додаткових зусиль.

Якщо ви бажаєте масштабувати бізнес, варто розглянути всі варіанти. Інтернет-магазин олх буде ефективним доповненням під час перших продажів, забезпечуючи залучення аудиторії та сприяючи популяризації бренду.

Нехай ваш вибір відповідає потребам та допомагає досягти успіху. Разом із бізнес на OLX.

    Вашу заявку відправлено
    Помилка