Покупці житла вже чекають на OLX

На нашій платформі – найбільша кількість пропозицій на вторинному ринку. Нам довіряють рієлтори, агенції, власники, а покупці з усієї України шукають квартири та будинки саме тут: кількість оголошень, зокрема ексклюзивних, а також відвідувань постійно зростає.

OLX Вторинне житло у цифрах

5,2 млн

відвідувачів на місяць

80,3 млн

переглядів оголошень на місяць

0,5 млн

відгуків на оголошення на місяць

3,7 млн

пошукових запитів на місяць

Чому варто розміщувати оголошення

Велика та активна аудиторія Велика та активна аудиторія Щомісяця 5,2 млн ​​потенційних покупців заходять на OLX, щоб знайти житло.
Понад 300 тис. актуальних пропозицій Понад 300 тис. актуальних пропозицій З'являється дедалі більше ексклюзивних пропозицій, яких немає на інших профільних онлайн-платформах.
Швидкість продажу житла Швидкість продажу житла Кожне оголошення отримує в середньому 10-12 відгуків, що дозволяє досить швидко продати житло.

Пакети

Для рієлторів та агенцій ми створили спеціальні пакети. Ви зможете розмістити оголошення про нерухомість, а також отримаєте додаткові можливості, щоб ефективніше просувати ваші пропозиції та виділитися серед конкурентів.

Купуючи будь-який з пакетів на OLX Нерухомість, у вас з’явиться доступ до бізнес-сторінки. Заповніть її, щоб розповісти про ваші послуги та переваги для покупців або орендарів.

Як отримати більше відгуків

Створіть ефективне оголошення
Щоб правильно подати оголошення про продаж квартири або будинку, в заголовку вкажіть, що та де ви продаєте, а також детально опишіть переваги об'єкта та інфраструктури. Складаючи оголошення, обов'язково заповнюйте всі поля: що більше інформації, то швидше знайдете покупців. Додайте реальні, чіткі та світлі фото. Встановіть ринкову ціну.
Налаштуйте брендовану бізнес-сторінку
Після купівлі пакету розміщень у вас з'являється можливість заповнити бізнес-сторінку. Розкажіть клієнтам, чому варто купувати житло у вас. Розміщення банера, бонусні автопідняття оголошень, вигідне відображення об'єктів у додатку – активуйте всі можливості бізнес-сторінки, купивши один із преміум пакетів.
Розміщуйте та рекламуйте оголошення в піковий час
У кожній категорії на OLX є пікові дні та години, коли користувачі найактивніші. Дізнатися цю інформацію можна у персонального менеджера. Саме тоді варто виставити квартиру на продаж або будинок та їх рекламувати. Найефективніше просуватися за допомогою рекламних наборів «Швидкий продаж» або «Турбо продаж»: з ними ви заощаджуєте час та гроші.
Будьте клієнтоорієнтованими
Не пропускайте жодного дзвінка чи повідомлення. Ввічливо відповідайте на запитання, які вам ставлять. Приємне спілкування збільшує шанси на угоду та допомагає отримати позитивні відгуки.
1 4

Залучайте більше клієнтів

Дізнайтеся все про рекламу на OLX і просувайте свої оголошення

Вашу заявку відправлено
Помилка