Пройти опитування

Тримаймо економіку разом. Країна без тебе ніяк

Спеціальна пропозиція від OLX для членів СУП.

OLX надає вигідні умови на онлайн-платформі OLX для старту онлайн або відновлення бізнесу:

✔ безкоштовні оголошення;

✔ брендовану бізнес сторінку із власним доменом;

✔ підтримку менеджерів;

✔ знижки 70% на всі види рекламних послуг.

Індивідуальні умови

на 2 місяці

Для того, щоб скористатись пропозицією необхідно:

 1. Бути дійсним членом СУП.
 2. Отримати внутрішню комунікацію від СУП та заповнити анкету.
 3. Не мати активованих оголошень та/або купівлі рекламних інструментів на OLX з 01.08.2022.

Якщо я – ще не член СУП, але хочу скористатись пропозицією:

 • Підприємцям, що ще не є учасниками СУП, ми рекомендуємо подати заявку на вступ на сайті https://sup.org.ua
 • Після проходження процесу вступу до СУП, зазначити менеджеру Спілки, що вас цікавить спеціальна пропозиція від OLX.

Безкоштовні оголошення

Публікуйте необхідну кількість оголошень, для того щоб показати всі свої товари та послуги.

Безкоштовні оголошення - фото №0356758182

Брендований OLX-магазин

Це ваша брендована персональна бізнес-сторінка, представництво вашої компанії на OLX, завдяки якому, ви можете залучити більше покупців.

Брендований OLX-магазин - фото №02717304188

Персональний менеджер

Персональний менеджер допоможе:

 • Створити бізнес сторінку;
 • Створити ефективні оголошення;
 • Підібрати правильну стратегію та набір рекламних інструментів;
 • Буде супроводжувати консультаційно.
Персональний менеджер - фото №03986936915

- 70% на просування, щоб скоріше знайти покупців

На всі типи рекламних послуг:

 • Послуга «Підняти вгору списку»;
 • Послуга «Топ-оголошення»;
 • Послуга «VIP-оголошення»;
 • Послуга «7 підняттів вгору списку».

На всі набори послуг для просування оголошень:

 • “Легкий старт”;
 • “Швидкий продаж”;
 • “Турбо продаж”.
- 70% на просування, щоб скоріше знайти покупців - фото №01864350044

Історії бізнесів, що продовжують працювати в період війни

Я впевнений, що навіть під час війни підприємцям варто не боятися пробувати. У моєму арсеналі є обладнання, яке зараз потрібне Збройним силам та теробороні: системи відеоспостереження, сигналізація тощо. Аби допомогти нашій армії, я роблю знижки, а деяке обладнання надаю безкоштовно. У воєнний час кількість замовлень у нашій компанії скоротилася приблизно на 40%. Проте OLX стабільно приносить нам третину заявок.

Детальніше

Cпочатку Arvisa спеціалізувалася на пошитті верхнього одягу. У 2014 році ми додали до асортименту спальні мішки. Віддали ЗСУ безкоштовно 80% продукції, яка була на складі. Щомісяця ми розміщуємо на OLX близько 100 оголошень. Зараз їхня кількість зменшилась до 50. Проте, за нашими спостереженнями, частка продажів, які ми отримуємо з майданчика, протягом останнього місяця збільшилася приблизно вдвічі порівняно з довоєнним часом.

Детальніше

Попит на дрібну електроніку настільки великий, що ми маємо кількість продажів на рівні високого сезону довоєнних часів. Рішення повернутися до роботи прийняв завдяки зверненням покупців – люди масово дзвонили, писали, запитували про ті чи інші товари. Частина нашого асортименту виявилася актуальною для волонтерів та військових: їм потрібні ліхтарики, павербанки, планшети, квадрокоптери. До війни OLX приносив мені 30-35% продажів, зараз – у середньому 20%.

Детальніше

Попит на товари в онлайн-магазинах зростатиме: дедалі більше клієнтів розуміють, що робити покупки в інтернеті – зручно та швидко. Наразі ми виконуємо роль постачальників для партнерів зі східних та центральних областей України: вони передають нам замовлення, а ми надсилаємо товари їхнім покупцям. 60% нашого асортименту – товари для дітей. OLX – один з наших основних каналів пошуку клієнтів, він приносить 40-50% продажів.

Детальніше

Якщо зараз продавцям складно фокусуватися на розвитку бізнесу, то важливо хоча б працювати у довоєнному темпі. До війни OLX приносив нам до 60% продажів. Зараз – близько 50%, але це пов’язано з тим, що ми нещодавно взяли на роботу нового менеджера, який відповідає за торгівлю на платформі. Працівник ще адаптується до процесів. Тож очікуємо, що незабаром відсоток замовлень знову збільшиться.

Детальніше

Наш магазин працює 6 років. У нас один з найбільших асортиментів серед одеських продавців – пропонуємо клієнтам як нові, так і вживані велосипеди. Ще один напрям продажів – товари для єдиноборств, як-от кімоно, пояси, рукавиці тощо. Загалом війна змінила акцент від розвитку бізнесу до його утримання – проте це не перепона, щоб займатися продажами. Щомісяця ми публікуємо на OLX до 100 оголошень зі спортивними товарами та 100-150 з велосипедами – залежно від сезону.

Детальніше
1 0

Шукайте нас у соціальних мережах

 • Шукайте нас у соціальних мережах - фото №3333 Публікуємо наші новини, поради експертів, лайфхаки, тенденції ринку – це допоможе вам завжди бути в курсі подій та ефективно розвивати власну справу Читати блог
 • Шукайте нас у соціальних мережах - фото №3332 Формуємо онлайн-спільноту підприємців, які вже почали свій бізнес на OLX, або тільки планують його розвивати. Даємо поради, як успішно будувати онлайн-бізнес Приєднатися до Instagram
 • Шукайте нас у соціальних мережах - фото №3334 Розмістити бізнес-оголошення чи активувати рекламу – наші відеоінструкції допоможуть розібратися, як краще стартувати та налаштувати роботу на OLX Дивитися на YouTube
Вашу заявку відправлено
Помилка
Пройти опитування Опитування